Łazuka wybudził się po operacji. "Na złość wam będę żył"

Łazuka wybudził się po operacji. "Na złość wam będę żył" Źródło: fot. Youtube

Bohdan Łazuka przeżywał ostatnio trudne chwile, kiedy miał problemy ze zdrowiem. Wielki aktor wybudził się szczęśliwie po operacji i jak sam mówi... "Na złość wam będę żył". Jego nastawienie zaskakuje.

Bohdan Łazuka jest bardzo docenianym aktorem, który w młodości był na szczycie sławy, a do teraz wzbudza respekt w młodszych kolegach po fachu. Niedawno miał problemy natury zdrowotnej, ale już wszystko wraca do normy. Zaskakuje natomiast nastawienie aktora. 79-letni aktor niedawno poślizgnął się we własnej łazience i nieszczęśliwie złamał biodro. W jego wieku takie urazy są szczególnie groźne, bowiem wpływają na cały organizm. Wiele osób spekulowało, kiedy trafił on na operację, że ta historia może się nie najlepiej skończyć.

Bohdan Łazuka komentuje swój stan zdrowia

Jednak aktor już do siebie dochodzi. W szpitalu nie opuszcza go dobry humor, ale jego ostatni komentarz mocno zaskakuje. Aktor wypowiedział się w taki sposób, jakby ludzie źle mu życzyli. - Mam złą wiadomość dla moich wrogów. Ku waszej rozpaczy i na złość wam będę żył. Operacja się udała i lekarze mówią, że jeszcze będą śmigał jak nówka sztuka. Niestety, czekają mnie jeszcze cztery tygodnie w szpitalu. Strasznie mi tu gorąco, czuję się uziemiony, no i boli jak diabli. Na szczęście mogę liczyć na bliskich, którzy codziennie mnie odwiedzają - mówił w Fakcie Bohdan Łazuka. Opowiedział również o nieszczęśliwych okolicznościach swojego wypadku. - Odkładałem kupno dywanika i się doigrałem. Teraz już wiem, że nie należy odkładać takich rzeczy na później, bo człowiek może tego bardzo żałować - żartuje aktor. Życzymy dużo zdrowia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
    1. UWAŻAJCIE! CORAZ WIĘCEJ PSÓW W POLSCE JEST ZAGROŻONYCH
    2. Brutalny atak na gwiazdę TVP! „Ludzie wyzywali mnie na przystanku”
    3. Wojna jurorów wstrząsnęła Mam talent! Czy w TVN uda się zażegnać kryzys?
    4. Wojciechowska bije na alarm! Jest przerażona sytuacją w Polsce
    5. Zapomniana polska aktorka powraca! Reporterzy byli w szoku jak ją zobaczyli
Źródło: pudelek.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News