Ta data przejdzie do historii. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych wydało zakaz przejazdu przez terytorium Polski zbirów, morderców i gwałcicieli z putinowskiego gangu terroryzującego Europę Środkowo-Wschodnią. Nocne Wilki nie przejadą przez Polskę, przez co zostanie uratowana niejedna polska dziewczyna, niejedna polska biało-czerwona cnota zostanie oszczędzona, dumne patriotyczne błony dziewicze nadal będą strzegły dostępu do polskich macic i żaden Azjata nie naruszy integralności ciał polskich dziewcząt i kobiet.

Obawiam się, że polskim władzom państwowym nie starczy odwagi i poprzestaną tylko na tym. Ale wg mnie to za mało. Tak jak w 1939 roku nie daliśmy sowieckim wojskom przejść przez terytorium Rzeczypospolitej chcącym iść  z pomocą rozbieranej Czechosłowacji, tak teraz bohatersko stawiliśmy czoła gangowi motocyklowemu, który chciał nie tylko splugawić polską ziemię, zroszoną krwią naszych bohaterów, ale także ustrzegliśmy, podobnie jak w 1920 roku – Cudem nad Wisłą, resztę Europy przed zalewem bolszewizmu. Mam nadzieję, że zakaz wjazdu do Polski sowieckich motorów jest jedynie wstępem do akcji zakrojonej na szeroką skalę. Że już wkrótce polskie stawiacze min ORP Jan Paweł II i ORP Jerzy Popiełuszko zablokują porty i bazy wojenne Rosji – szczególnie te na Krymie.

Udało się nam dzisiaj obronić polskie, cnotliwe, patriotyczne kobiety przed azjatycką defloracją. Niejeden zegarek został uratowany, ale nie łudźmy się – walka z Rosją musi trwać 24. godziny na dobę, musimy być silni, zwarci i gotowi.

kacio59393Polacy to dziwny naród… Podczas II wojny światowej istniały polskie obozy śmierci, jak powszechnie wiadomo już na świecie (ze względu na sumienność, dokładność zarządzane były przez niemieckich intelektualistów i specjalistów). Skierowanie do Auchwitz nie było sprawą prostą – niektórzy Polacy – jak np. rotmistrz Pilecki, zgłaszali się na ochotnika, wprowadzając Niemców w błąd, nie pod swoim imieniem i nazwiskiem. Inni, jak ś.p. profesor Bartoszewski byli z Auschwitz zwalniani, bowiem z jakichś powodów nie nadawali się do odbywania tej służby.

kacio59393Bartoszewski dobrze sobie zapamiętał nauki, które mu przekazano w Auschwitz – zwłaszcza te o niemieckim panowaniu nad światem i całe swoje życie poświęcił temu, by Polskę sprowadzić do roli wasala Berlina, nazwał też kiedyś Polskę kurtyzaną („Jeśli panna nie jest piękna i posażna, to powinna być choć sympatyczna”), a ty powiesz, że umarł wielki Polak, profesor i dyplomata.

kacio59393Matury tuż tuż, a on kolejny raz nie zdążył…

KatoN/dp

kacio59393

Umiarkowany reakcjonista, internetowy flâneur, koneser tanich win – ma nie tylko subtelne powonienie, by zwietrzyć absurd, ma również podniebienie, by go smakować.