Pochwalił się mamie, że ma w przedszkolu brata bliźniaka. Zobaczyła zdjęcie i opadła jej szczęka, niesamowite

Pochwalił się mamie, że ma w przedszkolu brata bliźniaka. Zobaczyła zdjęcie i opadła jej szczęka, niesamowite Źródło: Unsplash/Jelleke Vanooteghem

Bliźniaki - to był motyw przewodni przedszkolnej imprezy, do której mama miała przygotować swojego synka. Powiedział jej, że dobrał się z przyjacielem tak, że będą identyczni. Kobieta dobrała odpowiedni strój. Kiedy zobaczyła dziecko, które na swojego bliźniaka wybrała jej pociecha, była w dużym szoku.

Bliźniaki jako motyw przewodni przedszkolnej imprezy - przed takim wyzwaniem stanęła Britney Tankersley. Jej syn od kilku miesięcy opowiadał jej o swoim nowym najlepszym przyjacielu. Kiedy tylko pojawiła się informacja o imprezie, chłopiec zadeklarował, że jego bliźniakiem będzie konkretnie to dziecko. Mama była rozczulona przywiązaniem małego synka. Gdy przygotowała mu strój i w końcu zobaczyła go wraz z przyjacielem, była w szoku.

Bliźniaki w duchu, ale nie w ciele

Dzieci mają zupełnie inny, bardziej niewinny sposób patrzenia na świat. Britney przekonała się o tym podczas "bliźniaczej" imprezy w przedszkolu syna. Nie mogła się doczekać, aby poznać nowego najlepszego przyjaciela swojej pociechy. Słyszała, ile znaczy dla niego kolega i wiedziała, że to będzie wyjątkowe dziecko.

- Stanowczo stwierdził, że są identyczni. Gdy położyłam dzieci spać, poszłam do Walmartu, aby kupić pasujące ubrania - napisała w poście na Facebooku matka chłopca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy wreszcie nadszedł ten dzień, kobieta poszła z synem do przedszkola. Przebrany w koszulę w kratę i dżinsy podbiegł do innego w identycznym stroju, czyli do wybranego przez siebie bliźniaka. Britney nie mogła uwierzyć własnym oczom. To, co wielu dorosłym nie przeszłoby przez myśl, stało się prawdą. Chłopcy byli z pewnością podobni do siebie w tym, że bardzo im na sobie zależało, ale przyjaciel malucha różnił się od niego tylko jednym drobnym szczegółem - kolorem skóry.

Dzieci nie wiedzą, co to uprzedzenia

W obecnych czasach, kiedy coraz częściej mówi się o tym, że różnice rasowe między ludźmi mają coraz mniejsze znaczenie, zachowanie małego chłopca budzi szczególnie ciepłe uczucia. To świadectwo tego, że nienawiść czy poczucie odmienności nie są dla dziecka czymś naturalnym, ale są wpojone przez społeczeństwo.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Tysiące Polaków w żałobie, nie żyje legendarny muzyk. Jego utwory od lat inspirowały młodych wykonawców

Mama małego chłopca postanowiła podzielić się historią na Facebooku, aby udowodnić innym rodzicom, że z dziecięcym spojrzeniem na świat wszystko jest możliwe. Chłopcy dalej się przyjaźnią - i mimo powierzchownych różnic są bliżej niż niejedne biologiczne bliźnięta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kierowcy mają czas tylko do 1 grudnia. Potem posypią się mandaty na 17 tys. zł
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki
  3. Rodzice zaginionej Madeleine McCann otrzymali nagłą niepojętą wiadomość. Zatrzęsła ich życiem, teraz nie mogą się pozbierać
  4. Jako mała dziewczynka pojawiła się w kultowym "Od przedszkola do Opola". Dzisiaj wzdychają do niej tysiące mężczyzn, onieśmiela swoim pięknem
  5. Lekarze uznali, że kobieta nie przeżyła porodu. Mąż wyszeptał do niej 6 słów, wkrótce wszyscy zdębieli

źródło: newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News