Rodzice zamarli, gdy zobaczyli nowonarodzone bliźniaki. Lekarze natychmiast zaczęli przepraszać

Rodzice zamarli, gdy zobaczyli nowonarodzone bliźniaki. Lekarze natychmiast zaczęli przepraszać Źródło: Pixabay / Mylene2401

Bliźniaki zaskoczyły wszystkich - rodzice po zobaczeniu dzieci byli w szoku. Lekarze natychmiast zaczęli ich przepraszać za zaistniałą sytuację, tego nikt się nie spodziewał.

Bliźniaki przyszyły na świat bez komplikacji, jednak rodzice po zobaczeniu dzieci byli w wielkim szoku. Lekarze od razu zaczęli przepraszać małżeństwo. Czegoś takiego przed porodem nikt się nie spodziewał. Podobny przypadek zdarza się niezwykle rzadko, statystyki podają, że taka sytuacja występuje zaledwie raz na milion porodów.

Bliźniaki zaskoczyły wszystkich

Małżeństwo z niecierpliwością oczekiwało narodzin bliźniaków. Dziewczynki były dla nich wielką radością, rodzeństwa nie mógł również doczekać się ich starszy brat. Ciąża kobiety przebiegała bez zakłóceń, a kiedy przyszedł dzień porodu wszystko odbywało się zgodnie z planem. Dzieci pojawiły się na świecie bez komplikacji, jednak kiedy lekarze zobaczyli dziewczynki, zamarli z przerażenia.

Kobieta bardzo dbała o siebie w czasie ciąży i robiła wszystkie niezbędne badania. Każde z dzieci przychodziło na świat bez zarzutu. Jednak tuż po porodzie lekarze zaczęli przepraszać rodziców. Doktor, który prowadził ciążę matki, nie umiał wytłumaczyć im, dlaczego tak się stało. To niezwykły przypadek.

Taki poród zdarza się raz na milion, lekarze nie byli w stanie przewidzieć tego, co się stało

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Harper i Quinn przyszły na świat w odstępie 40 minut. Okazało się jednak, że starsza siostra cierpi na zespół Downa. Lekarze byli w szoku, bo żadne z badań nie wykryło wcześniej wady u dziecka. Przeprosili rodziców, że nie poinformowali ich przed porodem o chorobie dziecka. Małżeństwo zdziwiło się na widok córki, ale natychmiast zaskoczenie zostało zastąpione ogromną falą miłości i wzruszenia. Choroba Harper nie miała dla nich żadnego znaczenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Pokazali, jak wygląda samolot po wyjściu niektórych pasażerów. Tragedia, gorzej niż w chlewie [FOTO]
2. Skandal na pogrzebie Romualda Lipki. Nie powinno się wydarzyć

Raz na milion zdarza się, by tylko jedno z bliźniąt było chore. Dziewczynka ma typową dla zespołu Downa wadę serca, będzie musiała przejść operację w wieku 6 lat. Rodzice jednak są szczęśliwi, że ich rodzina powiększyła się o dwie córki, a brat dziewczynek już nie może się doczekać wspólnej zabawy z nimi.


YuTube / Inside edition
 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Spiesz się ze spłacaniem długów. Od marca wejdzie prawo, które doprowadzi cię do ruiny
  3. Dlaczego Andrzej Piaseczny nie ma dzieci? Po latach wyznał bardzo smutny powód
  4. Kariera Michała Szpaka zawisła na włosku. Gigantyczne problemy muzyka, wypowiedzieli mu wojnę
  5. Okropne informacje, śmierć uwielbianej aktorki trzymano w tajemnicy. Dopiero teraz o niej poinformowano, ogromna strata

źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News