Bracia Golec mają jeszcze dwóch braci! Ich matka pilnie wezwała Łukasza, potrzebowała pomocy

Bracia Golec mają jeszcze dwóch braci! Ich matka pilnie wezwała Łukasza, potrzebowała pomocy Źródło: Wikimedia Commons / Silar

Bliźniaki Paweł i Łukasz Golcowie wielokrotnie podkreślali, że najbardziej na świecie kochają swoją mamę. Dlatego kiedy kobieta potrzebuje pomocy, nigdy jej nie odmawiają. Tym razem miała bardzo nietypową prośbę.

Najbardziej znane bliźniaki w Polsce - Łukasz i Paweł Golcowie zrobią wszystko dla swojej mamy. 44-letni muzycy pochodzący w Milówki pod Żywcem nigdy nie ukrywali, że to mama Irena jest dla nich najważniejszą kobietą na świecie. Dlatego kiedy poprosiła ich o niecodzienną przysługę, bez wahania spełnili jej życzenie. Choć trzeba przyznać, że nie należało to do łatwych zadań. 

Bliźniacy zadedykowali piosenkę "Górą ty" mamie

Mama braci Golec, pani Irena, która oprócz nich urodziła i wychowała także dwóch starszych synów: Stanisława (56 lat) i Rafała (52 lata), niedawno obchodziła swoje 80. urodziny. Z okazji tego jubileuszu wezwała do siebie Łukasza i poprosiła, aby w końcu nagrał jej piosenki. Muzyk bez wahania zebrał ekipę i spełnił życzenie mamy. Obecnie pracują nad okładką jej debiutanckiej płyty, która zawiera 25 napisanych przez nią piosenek. Kto wie, może okaże się większym hitem, niż wszystkie dotychczasowe przeboje Łukasza i Pawła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama znanych bliźniaków śpiewała od zawsze. Oprócz tego, pisała piosenki. Muzyka pomagała jej przetrwać najtrudniejsze chwile, również bolesną śmierć męża. Kobieta samotnie wychowywała czwórkę dzieci. Gdy było bardzo ciężko, zaczynała sobie śpiewać i od razu robiło jej się lżej na sercu. 

Bracia Golec miłość do muzyki odziedziczyli po mamie 

To dzięki mamie Łukasz i Paweł Golec złapali muzycznego bakcyla. W podziękowaniu za matczyny trud, zadedykowali jej słynną piosenkę "Górą ty" oraz zafundowali wspaniałą wycieczkę do Egiptu. Synowie ogromnie cieszyli się, że po operacji kolana i biodra pani Irena odzyskuje siły.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Piotr Polk zalewa się łzami. Ujawniono niewyobrażalnie posępne kulisy małżeństwa

- Mama ma taką ikrę, witalność i charyzmę, jakiej brakuje młodym ludziom. Takiego podejścia do świata i optymizmu można jej zazdrościć - przyznaje Łukasz. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w centrum Polski
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo

Źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News