Najpiękniejsze bliźniaki na świecie błagają o pomoc. Chodzi o wyniszczającą chorobę

Najpiękniejsze bliźniaki na świecie błagają o pomoc. Chodzi o wyniszczającą chorobę Źródło: instagram/clementstwins/

Najpiękniejsze bliźniaczki na świecie zamieściły w sieci specjalny wpis, w którym proszą wszystkich obserwatorów o pomoc. Sprawa jest naprawdę bardzo poważna, bowiem chodzi o ludzkie życie.

9-letnie bliźniaczki stały się sławne na cały świat, gdy ich zdjęcia pojawiły się w mediach społecznościowych. Tysiące, jak nie miliony internautów zgodnie okrzyknęło je najpiękniejszymi na świecie, z czym trudno się nie zgodzić. Od tej pory ich zdjęcia regularnie pojawiają się w sieci, wywołując jedynie pozytywne emocje. Tym razem zdjęcie, które zamieszczono niosło za sobą bardzo poważny apel. Bliźniaczki błagają o pomoc. 

Najpiękniejsze na świecie bliźniaczki proszą o pomoc. Zaatakowała wyniszczająca choroba 

Komuś, kto regularnie przegląda portale społecznościowe, z pewnością nie trzeba ich przedstawiać. Leah Rose i Ava Marie Clements mają zaledwie po 9 lat, a już zna je cały świat. Wszystko za sprawą niebywałej urody, która wręcz zapiera dech w piersiach. Mieszkanki Kalifornii zyskały tytuł najpiękniejszych na świecie, co zdaje się być w pełni uzasadnione. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dziewczynki chętnie pokazują swoje zdjęcia w sieci, a ich rodzice wspierają je w rosnącej popularności. Instagram bliźniaczek śledzi ponad 1,5 miliona użytkowników i to właśnie do nich postanowiły zaapelować w jednym ze swoich najnowszych postów. Okazuje się, że ich tata, Kevin Clements, jest poważnie chory. Bezwzględna białaczka stopniowo wyniszcza jego organizm, dlatego konieczny jest przeszczep szpiku kostnego. 

Zamieszczając na instagramowym profilu rodzinne zdjęcie, dziewczynki poprosiły swoich obserwatorów o wsparcie. Choroba brutalnie zmieniła ich codzienność, bowiem mężczyzna spędza obecnie większość czasu w szpitalu. Liczy się każdy dzień, a tylko dzięki przeszczepowi rodzina uniknie najgorszego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły intymne informacje o Michale Szpaku. Fani już nigdy nie spojrzą na piosenkarza tak samo
2. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

Ze strony internautów pojawiło się wiele ciepłych, wspierających słów. Rzesza obserwatorów dziewczynek wyraziła również chęć pomocy oraz zadeklarowała, że zachęci do tego także swoich bliskich. Wszyscy mają nadzieję, że ojciec bliźniaczek pokona straszliwą białaczkę i znów będzie cieszył się życiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Polacy nie mają pojęcia, po co jest dziura w zatyczce od długopisu. Prawdziwy powód może uratować Ci życie!
  4. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak
  5. Pogrzeb rodzin ze Szczyrku. Przed kościołem wydarzyły się najbardziej poruszające sceny

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News