Black Friday: Najlepsze promocje w Polsce, jeszcze zdążysz!

Black Friday: Najlepsze promocje w Polsce, jeszcze zdążysz!

Dzisiejszy dzień stanął pod znakiem relatywnie nowej amerykańskiej tradycji Black Friday. Oznacza to oszałamiające promocje w sklepach w całych USA oraz także od niedawna w reszcie świata, w tym w Polsce. Oto najlepsze promocje w naszym kraju, na które nie jest jeszcze za późno. 

Tzw. Czarny Piątek odbywa się zawsze w pierwszy piątek po amerykańskim Dniu Dziękczynienia. Jest to początek bożonarodzeniowego sezonu zakupowego i za oceanem wzbudza ogromne emocje. W ten najbardziej dochodowy dla amerykańskich sprzedawców dzień zakupy robi 100 milionów obywateli USA. ZOBACZ TAKŻE: Polska prawica nie wybaczy mu tych słów. Trump z Macronem WYROLOWALI Polskę! Tradycja zyskuje popularność także po naszej stronie za wielką wodą. Co prawda nie oznacza ona zdewastowanych sklepów i walki o każdy artykuł, ale coraz więcej osób udaje się tego dnia do centrów handlowych i ulubionych sklepów.

Ogromne promocje

24 listopada swoje oferty o najlepsze promocje rozszerza mnóstwo sklepów. Skorzystać z wyprzedaży będzie można w lokalach Microsoft Store, Deichmann, BonPrix, Groupon, Nike, Empik, OleOle, Rossmann, Zalando i szeregu innych. Najwięcej promocji dotyczy obuwia, ubrań i kosmetyków. Wszyscy właściciele sklepów tych branży spodziewają się prawdziwego oblężenia. Oto tylko niektóre z ofert, które mogą zainteresować prawdziwego łowcę okazji.

Pędem do sklepu

Do niedzieli w sklepach Gino Rossi obowiązuje 50-procentowy rabat na torby, akcesoria i buty. W Office Shoes wyprzedaż z okazji Balck Friday obejmie obuwie męskie, damskie i dziecięce również obowiązuje połowa ceny. ZOBACZ TAKŻE: Koszmar w Black Friday! Krwawy atak nożownika w polskim mieście Firma FOREO obniża cenę swoich szczoteczek o 25 proc. Sephora daje kod rabatowy na 15 proc. przy zakupach o minimalnej wartości 220 złotych. Kod rabatowy na 25 proc. natomiast daje sklep iPerfumy. źródło: newsweek.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News