Rozróba w Łodzi! Pożar samochodów, bitwa maczetami i race. Do bitwy doszło na ulicy Łagiewnickiej. Policja ustala szczegóły wydarzenia.

Bójka miała miejsce nad ranem na ulicy Łagiewnickiej. Około godziny 7:00 czarny samochód Mercedes jechał w stronę centrum. Jak wynika z ustaleń policjantów – drogę zajechał mu wyjeżdżający z ulicy podporządkowanej granatowy samochód marki Hyundai. Następnie Nissan Primera jadący lewym pasem, zepchnął mercedesa z drogi.

Bitwa na ulicy

Według świadków w bijatyce brało udział 10 osób. Najprawdopodobniej całe wydarzenie było elementem porachunków grup pseudokibiców. Wskazują na to znalezione na miejscu zdarzenia maczety.

W wyniku bójki dwie osoby trafiły do szpitala. Policja próbowała je przesłuchać, jednak poszkodowani nie chcą współpracować. Spłonął również jeden z samochodów. Na miejscu zdarzenia zabezpieczono dużą ilość niebezpiecznych przedmiotów. Dodatkowo, policja przegląda zapisy z miejskiego monitoringu.

Służby apelują o pomoc

Służby wystosowały apel do świadków zdarzenia o pomoc w ustaleniu okoliczności i sprawców. Wszystkim, którzy będą w stanie jej pomóc, policja deklaruje zapewnienie pełnej anonimowości.

Źródło: tvn24

11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia

One mają wszystko - oto 10 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH rodzin świata [ZOBACZ!]

 

...

Zobacz również