Biskup dotykał piersi słynnej piosenkarki na pogrzebie. Wszystko nagrano

Biskup dotykał piersi słynnej piosenkarki na pogrzebie. Wszystko nagrano Źródło: screen twitter.com

Biskup stał się głównym bohaterem jednej z najgłośniejszych afer ostatniego czasu. Doszło do niezwykle kontrowersyjnego wydarzenia, na dodatek miało to miejsce na pogrzebie! Wszystko zostało uwiecznione na kamerach.

Biskup Charles H. Ellis III, podobnie jak wiele innych osób, zabrał głos na pogrzebie królowej soulu Arethy Franklin. Swoją przemowę wygłosił w towarzystwie młodej i utalentowanej Ariany Grande. W pewnym momencie zdarzyło się coś, co zszokowało wszystkich, a teraz krąży po Internecie w formie nagrania. Widać na nim jak duchowny łapie piosenkarkę za pierś.

Biskup Charles H. Ellis III dotykał piersi Ariany Grande

Nagranie wywołało falę krytyki skierowaną w stronę duchownego, który pod naporem internautów musiał tłumaczyć się ze swojego zachowania. Na filmie widać, że piosenkarka spostrzegła, co się dzieje, jednak mimo to nie wyrwała się z uścisku biskupa. Sam duchowny zapewnia, że był to tylko i wyłącznie wypadek i absolutnie nie miał zamiaru łapać za pierś jej ani żadnej innej kobiety. Oczywiście pod koniec swojego tekstu biskup przeprosił za swoje zachowanie, jednak wiele osób nie uwierzyło w jego przeprosiny. - Nigdy nie zamierzałem dotykać piersi żadnej kobiety. Nie wiem, chyba po prostu ją objąłem ręką. Może przekroczyłem granicę, może byłem zbyt przyjacielski. Jeszcze raz przepraszam - pisze biskup. Również w polskim Internecie biskup jest mocno krytykowany przez internautów, którzy są absolutnie oburzeni, a wręcz zniesmaczeni zachowaniem duchownego. - Stary oblech niech zobaczy, jakie ma stare swoje ciało, zanim zechce mu się młode macać - pisze jedna z internautek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Papież Franciszek jest OSTATNIM PAPIEŻEM. Przerażająca wizja, mamy mało czasu
  2. Wiśniewski perfidnie okłamał żonę!? „Zawsze miał kochanki”
  3. Dzisiejsza okładka Faktu wywołała burzę. Obrzydliwy tekst o śmierci Millera
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News