Uczestnik wraca do Domu Wielkiego Brata. Niespodziewany zwrot akcji

Uczestnik wraca do Domu Wielkiego Brata. Niespodziewany zwrot akcji Źródło: screen/YouTube/tvnpl

Big Brother wzbudza coraz większe emocje wśród widzów. Właśnie nastąpił niespodziewany zwrot akcji. Jeden z bohaterów powróci do Domu Wielkiego Brata, a o takim rozwiązaniu sprawy z pewnością nie myślał nikt.

Big Brother znów zaskakuje. W ostatnim czasie odeszli z programu Justyna "Juszes" oraz jej chłopak Paweł. Dla widzów popularnego reality show TVN było to ogromne zaskoczenie. Nie minęło kilka dni, a do mediów dotarła informacja o kolejnym zwrocie akcji w programie. Tym razem nie będzie to odejście, ale spektakularny powrót jednego z uczestników.

Łukasz Darłak pożegnał się z produkcją, jednak już wkrótce znów ma pojawić się w Domu Wielkiego Brata. Regulamin mówi, że po dobrowolnym odejściu uczestnika, do programu może powrócić osoba, która opuściła go jako ostatnia. Angelika Głaczkowska nie przyjęła tej propozycji, więc zastąpił ją Łukasz, który chętnie skorzystał z tego przywileju.

Łukasz Darłak powraca do programu Big Brother. Spektakularny powrót bohatera 

Łukasz Darłak znów pojawi się w programie Big Brother. Jest to oficjalna informacja, która właśnie pojawiła się w mediach. Dla byłego uczestnika była to bardzo dobra wiadomość:

- Wracam tam z wielką sympatią, z wielką ulgą. Okazało się, że ten hejt na zewnątrz nie jest taki wielki jak oni myślą. Wchodzę z ulgą, wchodzę na luzie, wchodzę z pozytywnym nastawieniem. Uodporniłem się na niemiłe komentarze osób, które tam się pojawiły - mówił uczestnik  programu TVN.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Uczestnik powraca po niespełna trzech tygodniach

Widzowie programu Big Brother nie mogą narzekać na brak emocji. Łukasz Darłak również będzie musiał przygotować się na niezwykłe doświadczenia. Po niespełna trzech tygodniach na wolności, znów będzie musiał przyzwyczaić się do życia w zamknięciu i pod ciągłą obserwacją otaczających go kamer.

Nie wiadomo, jak na powrót bohatera zareagują mieszkańcy Domu Wielkiego Brata. Dla osób, które przyjaźniły się z Łukaszem, będzie to z pewnością bardzo dobra wiadomość. Już wkrótce przekonamy się, jak bohater poradzi sobie po przerwie i z jakimi wyzwaniami będzie musiał się zmierzyć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu
  4. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyslenia
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News