Tragiczna śmierć gwiazdy pierwszego Big Brothera. Zagadka nie została rozwiązana do dziś

Tragiczna śmierć gwiazdy pierwszego Big Brothera. Zagadka nie została rozwiązana do dziś Źródło: Fot. Materiały Prasowe "Big Brother" TVN

"Big Brother" znów znalazł się na ustach wszystkich Polaków. Nadchodząca premiera nowej serii wzbudza gigantyczne emocje, mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że gwiazda pierwszej edycji zmarła w wyjątkowo tajemniczych okolicznościach. Zagadka jej tragicznej śmierci do dziś nie została rozwiązana.

"Big Brother" był przełomowym reality-show, które wywołał w polskim społeczeństwie wiele emocji. Pierwsza edycja formatu przyciągnęła przed telewizory miliony, a teraz historia się powtarza. TVN zdecydował się na wznowienie programu i już dziś wyemitowany ma zostać pierwszy odcinek nowego sezonu legendarnego show. Wszyscy z napięciem czekają na kolejne skandale, do których z pewnością dojdzie na ekranach, niewiele osób jednak wie o pewnej tajemniczej sprawie z pierwszej serii. 

Wtedy jedną z gwiazd programu "Big Brother" była Anna Baranowska, która przekonała do siebie widzów wyjątkowym poczuciem humoru. Po opuszczeniu Domu Wielkiego Brata świat o niej zapomniał, a ona bardzo niechętnie pojawiała się w mediach. Wszystko zmieniło się jednak jakiś czas później, gdy kraj obiegła informacja o jej tragicznej śmierci. Ta sprawa do dziś stanowi tajemnicę i nie została rozwiązana.

Gwiazda programu "Big Brother" została brutalnie napadnięta

W 2007 roku wszystkie polskie media rozpisywały się o niespodziewanej i wstrząsającej śmierci uczestniczki programu "Big Brother", Anny Baranowskiej. Dzień przed znalezieniem jej martwej, została brutalnie napadnięta pod blokiem w Lublinie. Zgodnie z doniesieniami mediów skradziono jej wtedy telefon, a ona z poważnymi obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala. 

Z niewiadomych powodów nie chciała jednak o całym zdarzeniu powiadamiać policji i zdecydowała, że natychmiast po zszyciu czaszki chce wracać do domu. Wypisała się ze szpitala na żądanie i wróciła do siebie, niewiele później jednak doszło do prawdziwej tragedii, która do dzisiaj nie została rozwiązana.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zagadka tajemniczej śmierci nie została rozwiązana do dziś

Anna została znaleziona martwa w mieszkaniu swojego partnera Grzegorza. 

- Przybiegł do mnie Grzegorz. Chciał dzwonić po pogotowie. Krzyczał, że z Anną stało się coś niedobrego. Bo gdy wrócił do domu, leżała nieruchomo w łóżku - opowiadał wtedy sąsiad. 

Pojawiały się spekulacje, że w całą sprawę mogą być zamieszane osoby trzecie, dalsze ustalenia służb jednak tę ewentualność odrzuciły. Dopiero po trzech latach od tragedii nastąpił przełom. Dziennikarze "Faktu" dotarli do nieoficjalnej przyczyny śmierci, którą podobno miało być śmiertelne zatrucie alkoholem. Teoria ta jednak nigdy nie została potwierdzona przez służby prowadzące sprawę, bezpośrednia przyczyn śmierci gwiazdy wciąż więc pozostaje tajemnicą i jest smutnym cieniem widzącym nad programem "Big Brother".

  1. Ile zarabia Patricia Kazadi? To szokujące, że w telewizji można mieć tak niską pensję!
  2. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  3. Emerytka padła ofiarą oszustów. "Okazało się, że mam aż sześć kredytów"
  4. Agnieszka Chylińska została paskudnie wykorzystana. Ostro zareagowała
  5. Gwiazdor ciężko obraził Sławomira! „Ty discopolowcu podrabiany! Chodź!”

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł