Big Brother: Łukasz spotykał się ze znanym celebrytą
YouTube/tvnpl
Wiadomości Pikio - 30 Marca 2019

Wiemy, kim jest były chłopak Łukasza z "Big Brothera". To znany celebryta

Big Brother cieszy się wśród widzów sporą popularnością. Duże emocje wśród publiczności spowodowało zachowanie Łukasza, który rozpłakał się przed kamerami. Sytuację zdecydował się skomentować były chłopak uczestnika. Jak się okazało, jest nim znany i kontrowersyjny celebryta.

Big Brother powrócił na antenę TVN po wielu latach nieobecności. Program ponownie wywołuje ogromne emocje wśród widzów, ale także samych uczestników zamkniętych w domu Wielkiego Brata. Jednym z nich jest Łukasz, który jakiś czas temu niespodziewanie rozpłakał się przed kamerami.

Łukasz z programu Big Brother wywołał wiele emocji

Jak się bowiem okazało, inni uczestnicy Big Brothera śmieją się z niego oraz nazywają "dziewczyną" ze względu na jego orientację seksualną. Co zaskakujące, sprawę zdecydował się skomentować były partner Łukasza, który zarzucił mu udawanie oraz sztuczne prowokowanie emocji publiczności. Jak się wówczas okazało, młody mężczyzna spotykał się w przeszłości z Michałem Witkowskim, kontrowersyjnym celebrytą i pisarzem.

Familiada, Grażyna Torbicka o programieTorbicka bezlitośnie zakpiła z Familiady! Przez przypadek wyjawiła całą prawdę o programie?Czytaj dalej

- Muszę przyznać, że rozpłakanie się Łukasza podczas przesłuchania przez Wielkiego Brata to jedno z jego największych medialnych osiągnięć, gratuluję, piękne, pijarowo pozytywne, wzbudza pozytywne emocje do postaci, a negatywne do jej oprawcy, dobry aktor! Sam bym też to wymyślił, ale nie wiem, czy by mi się udało tak poryczeć - napisał w emocjach Witkowski na swym koncie na Facebooku, wyszydzając byłego partnera i oskarżając go o kłamstwo.

- Możliwe, że był rzeczywiście naderwany psychicznie i to pomogło mu osiągnąć tę szlachetną naturalność, ważne, że tego nie tamował, są emocje, dzieje się, jest akcja, jest show - jak mówią scenarzyści w "Fioletowym świetle". I na dodatek - to już mistrzostwo świata - rozryczeć się tak, żeby źle nie wyglądać? Nie rozmazując, że tak powiem, makijażu? - dodał złośliwie celebryta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika ZamachowskaCo stało się z Moniką Zamachowską? Możecie mieć problem, aby ją rozpoznaćCzytaj dalej

Celebryta próbował obronić się przed krytyką fanów Łukasza

Jako że na Witkowskiego dość szybko spadła spora krytyka, zdecydował się na nią odpowiedzieć. Tym razem także nie hamował ostrych, stanowczych słów.

- Oczywiście teraz, że ja "oskarżam" Łukasza o to, że udawał płacz. Nie, proszę przyjąć moje myślenie dosłownie, tam nie ma żadnych ironii ani podtekstów: w świecie Big Bratera rozpłakanie się, podobnie jak każda inna czynność, jest DECYZJĄ. Po prostu na poważnie chwalę go, że podjął dobrą decyzję. Nie ma się co doszukiwać ironii ani złośliwości, tam, gdzie jej nie ma. W świecie BB GRA SIĘ. Od rana do nocy - napisał Witkowski, później rozwijając dalej swoją myśl w podobnym tonie i próbując nieco się wybronić.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Legendarna polska wokalistka chciała popełnić samobójstwo. Powód zaskoczy każdego!
  2. Anna Jantar skrywała bolesny sekret. Tego bała się najbardziej na świecie. Po latach tajemnica wyszła na jaw
  3. Wstrząsające informacje TVN. Makabryczna tragedia sparaliżowała część Warszawy, nie żyją 3 osoby
  4. Tak wyglądała Kożuchowska zanim została bogata. Fani jej nie poznają (Zdjęcie)
  5. Jakich kosmetyków używa Małgorzata Rozenek? Będziecie zaskoczeni, są bardzo tanie
  6. Nowe zdjęcie Marty Kaczyńskiej podbija sieć. Wielu się tego po niej nie spodziewało

pola raksaO czym milczy Pola Raksa? Pikantne sekrety jej życia wbiją Was w foteleCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News