Na wizji TVN pojawił się karzeł
YouTube - tvnpl
Piotr Bernaciak - 9 Maja 2019

Na wizji programu TVN pojawił się karzeł. Oburzająca reakcja jednej z uczestniczek, widzowie nie dowierzali

Big Brother nieustannie powoduje u widzów wielkie emocje. Producentów martwi jednak, że oglądających jest coraz mniej, a pojawiające się emocje to najczęściej uczucie zażenowania. Wszystko przez nietypowe zachowania uczestników, którzy ostatnio przeszli samych siebie.

Big Brother wrócił po kilkunastu latach nieobecności na antenie TVN, jednak zdecydowanie nie był to powrót w blasku chwały. Program niemal od samego początku nie może cieszyć się wysoką oglądalnością, a widzowie twierdzą wręcz, że to, co widzą w swoim ulubionym programie sprzed lat obecnie wywołuje u nich jedynie pusty śmiech i uczucie zażenowania.

Trudno odmówić im racji, gdy słyszy się o niektórych przygodach, jakie przeżyli uczestnicy. Pomysły producentów stają się coraz dziwniejsze, a to, co zobaczyliśmy w jednym z ostatnich odcinków, wywołało wielkie oburzenie. Wszystko przez zachowanie jednej z kobiet, które było bardzo zaskakujące. Nikt nie potrafił powiedzieć, dlaczego doszło do realizacji tak niezrozumiałego pomysłu ze strony osób odpowiedzialnych za produkcję kultowego show.

Mama jako dzieckoJak to w ogóle możliwe?! Jesteśmy wstrząśnięci, 5-letnia dziewczynka urodziła zdrowe dzieckoCzytaj dalej

Big Brother wrócił po kilkunastu latach, lecz nie jest hitem

W jednym z ostatnich odcinków show Big Brother uczestnicy musieli zmierzyć się z jednym z największych wyznań, jakie przygotowali dla nich producenci. Okazało się, że biorący udział w programie musieli stawić czoła swoim największym lękom. Osoby odpowiedzialne za produkcję reality-show TVN doprowadzili do sytuacji, w której każdy z uczestników musiał zmierzyć się z sytuacją, wobec której odczuwa strach.

Iza nie spodziewała się, że będzie musiała zmierzyć się z karłem. Nikt nie mógł zrozumieć jej dziwnego strachu wobec niskich ludzi, a jej reakcja była wręcz wstydliwa. Na widok karła kobieta głośno krzyknęła, by potem przepraszać pozostałych uczestników za swoją reakcję. Zażenowana była nie tylko ona, ale również ci, którzy byli świadkami wydarzenia, zarówno na miejscu, jak i przed ekranami telewizorów.

Big Brother nie cieszy się wielką oglądalnością

Okazało się jednak, że fobie uczestników są tak nietypowe, że nie były dla widzów zabawne, lecz żenujące. Sytuacje, które przerażały osoby znane z programu, u oglądających wywoływały co najwyżej zdziwienie. Zrozumiały jest jedynie lęk przed pająkami Magdy, jednak pozostałe sytuacje były wręcz absurdalne. Nikt nie potrafił zrozumieć takiej decyzji producentów Big Brothera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

anna przybylskaTak zmieniała się Oliwia Bieniuk. Nastolatka coraz bardziej przypomina zmarłą mamęCzytaj dalej

Dowiedzieliśmy się, że Igor boi się flaków (zupy), natomiast Bartek odczuwa lęk wobec salcesonu. Są to fobie tak głupie, że aż absurdalne i widzowie nie kryją zdziwienia, że ktoś dopuścił do tego, by tak nietypowy pomysł został zrealizowany. Wygląda na to, że dziwna twórczość osób odpowiedzialnych za produkcję stała się jedynym pomysłem na to, by przyciągać ludzi przed telewizory.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. MAKABRYCZNE wyznanie Beata Tyszkiewicz! Jest chora? "Chcę dobrze wyglądać w trumnie"
  2. Nie żyje znana prezenterka. Zmarła tragicznie. Policja oskarża jej męża
  3. Do Polski nadciąga niż Yukon. TVN przekazuje niepokojące prognozy synoptyków
  4. Najgorsza wiadomość obiega media. Wielki Polak nie żyje
  5. Tragiczna wiadomość, nie żyje znany polski dziennikarz. Przegrał walkę z chorobą
  6. Nagle, na oczach widowni oświadczył się Kasi Glince! Totalnie zaskoczona gwiazda, będzie głośny ślub?

anna muchaTe gwiazdy pozbyły się fałdek. Ich metamorfozy przyprawiają o zawrót głowy!Czytaj dalej

źródło: Planeta

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News