A jednak to prawda! Wiemy, jak zarabia tandetna niegdyś Jola Rutowicz z "Big Brothera", oniemieliśmy

A jednak to prawda! Wiemy, jak zarabia tandetna niegdyś Jola Rutowicz z "Big Brothera", oniemieliśmy Źródło: screen youtube.com/Superstacja

"Big Brother" otworzył drzwi do kariery nie jednego uczestnika. Jednak losy Joli Rutowicz przez długi czas były owiane tajemnicą. Teraz wiemy już czym się zajmuje.

"Big Brother" większości osób kojarzy się z pierwszą edycją programu, ponieważ to właśnie od niej rozpoczął się prawdziwy szał na reality show w naszym kraju, a dodatkowo uczestnicy odznaczali się bardzo dużą różnorodnością. Każdy z nich miał unikalny charakter, który ciężko było zapomnieć, jednak nie oznacza to, że w kolejnych nie było ani jednej równie oryginalnej osoby. Nie można zapominać, chociażby o Joli Rutowicz, która swojego czasu narobiła w programie i w polskim show-biznesie niemałego zamieszania.

Czym zajmuje się Jola Rutowicz z programu "Big Brother"?

Jola Rutowicz w polskich mediach zaistniała dzięki swojemu udziałowi w czwartej edycji programu "Big Brother", która zresztą wygrała, a następnie wzięła udział w kolejnej odsłonie show, zajmując drugie miejsce. Celebrytka zwróciła na siebie uwagę zwłaszcza dzięki swojemu zamiłowaniu do koloru różowego oraz lateksu, a także mało inteligentnym wypowiedziom.

Po udziale w show pozostała na jakiś czas w sferze polskiego show-biznesu, a nawet poprowadziła ze swoim partnerem program telewizyjny. Jednak jej osoba nie trafiła do wszystkich, a nawet wzbudzała niechęć u licznej grupy internautów. Mimo to Jola dalej robiła swoje, aż nieoczekiwanie postanowiła opuścić Polskę i zamieszkać w Stanach Zjednoczonych.

Tam poznała swojego tajemniczego ukochanego, z którym żyje w luksusowej willi, jednak celebrytka nie zrezygnowała pracy i teraz wiemy już, czym zajmuje się zawodowo za oceanem.

Okazuje się, że Jola została modelką i odnosi na tym polu niemałe sukcesy, co oczywiście przekłada się na rozpoznawalność i finanse. Informator portalu Pomponik donosi nawet, że współpracuje z największymi fotografami, a jej zdjęcia można znaleźć w niejednym magazynie modowym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Jola jest początkującą modelką. Współpracuje z najlepszymi fotografami. Ma na swoim koncie kilka ciekawych sesji, które były prezentowane nawet w czasopismach modowych. Amerykanie pokochali ją za piękne ciało i zadziorny charakter. Ona bardzo poważnie podchodzi do tego zajęcia. Trenuje regularnie i trzyma restrykcyjną dietę - twierdzi informator.

Co więcej, Jola nie planuje już powrotu do ojczyzny i chce na nowo budować swój wizerunek w USA, dlatego też posługuje się pseudonimem, a także nie chwali się udziałem w polskiej edycji programu "Big Brother".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Po 9 latach prokuratura wskazała winnego katastrofy w Smoleńsku. Znamy nazwisko
  4. Strasznie przykre informacje Polsatu. Nie żyje, miał tylko 15 lat
  5. Straszna diagnoza zrujnowała im życie. U dziecka uwielbianej postaci "Barw Szczęścia" lekarze odkryli przerażającą chorobę
  6. Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News