Zyskała popularność dzięki poprzedniej edycji Big Brothera. Dziś opływa w niewyobrażalne luksusy

Zyskała popularność dzięki poprzedniej edycji Big Brothera. Dziś opływa w niewyobrażalne luksusy Źródło: youtube.com/Superstacja

Big Brother i udział w czwartej edycji show pozwolił Joli Rutowicz zdobyć sławę w polskim show-biznesie. Czarnowłosa gwiazda wywoływała przed laty spore kontrowersje. Dziś Rutowicz czerpie ze sławy wielkie profity, ale z dala od rodzinnego kraju.

Big Brother stał się dla Joli Rutowicz oknem na świat. Nieznana szerszej publice brunetka z miejsca stała się regularną bywalczynią salonów i nagłówków prasowych. Choć nie zapamiętaliśmy ją raczej przez pryzmat nieprzemyślanych wypowiedzi, medialność kobiety zrobiła swoje. 

Wygrała Big Brother, wzbudzała kontrowersje. Dziś żyje w luksusie

Dziś portal Pomponik przypomina, że Rutowicz jest już w zupełnie innej sytuacji. Była gwiazda polskiego show-biznesu na trwałe odcięła się od wieści z rodzinnego kraju. Dziś żyje w Stanach Zjednoczonych chwaląc się luksusami i wygodą, o której tysiące może jedynie pomarzyć.

Trudno nie odnieść wrażenia, że sukces Rutowicz wynika z udanych występów w polskim Big Brotherze. Liczba mnoga nie jest tutaj przypadkowa - czarnowłosa celebrytka dwa razy startowała w popularnym reality show. Raz wygrała zmagania w Domu Wielkiego Brata, a innym razem zakończyła rywalizację na drugim miejscu.

Rutowicz przywykła do bycia w centrum uwagi. Widzowie "BB" z zainteresowaniem śledzili każdy jej krok w domu Wielkiego Brata. Przygoda w "Big Brother" miała jednak swoje drugie dno. Po latach sama Rutowicz przyznała, że wykreowana przez nią osobowość pełna różu była celową zagrywką.

- Publiczność patrzyła na mnie i nie dowierzała, że można być tak dziwnym, a czasami nawet absurdalnym. Wymyślona historia różowej dziewczynki z pluszowym konikiem sprzedała się doskonale. Przerosło to moje najśmielsze oczekiwania - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem Jolanta Rutowicz.

Dziś celebrytka spełnia się w Stanach Zjednoczonych. Polski show-biznes to dla niej zamknięty rozdział. Sama jest zadowolona z siebie - cieszy się, że na bazie sukcesu w "BB" udało się jej zrobić międzynarodową karierę. 

Po latach z dystansem i wywyższeniem wypowiada się o najnowszej edycji show. 

- Nie oglądam polskiej telewizji. Interesuje mnie tylko lokalny rynek w USA. Radziłabym nowym uczestnikom, aby wchodząc do programu, mieli na siebie jakiś pomysł. Jeśli nie mają nic do powiedzenia, to program jest bezwartościowy - odparła Rutowicz w rozmowie z portalem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 50? Odejmij sobie lat włosami
  3. Kierowca wjechał w tłum. 11 dzieci nie żyje
  4. Roksana Węgiel miażdżąco skrytykowana. Te słowa poszły na żywo
  5. Niewyobrażalny koszmar Rodowicz. W 15 minut doszczętnie spłonął dom rodzinny gwiazdy, Maryla apeluje o pomoc
  6. Aż was poderwie z foteli. Lewandowska przypadkiem pokazała, jak wygląda wnętrze jej jadalni

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News