Gwiazdor Big Brothera po latach zrobił karierę. I naglę zniknął

Gwiazdor Big Brothera po latach zrobił karierę. I naglę zniknął

"Big Brother" wraca właśnie do telewizji TVN. Kultowy program typu reality show, który przed prawie 20 laty wstrząsnął polską opinią publiczną, wypromował wiele gwiazd. Jak się okazuje, jeden z uczestników programu wiedzie teraz zupełnie inne życie, niż mogłoby się wydawać.

"Big Brother" zapowiada się na prawdziwy hit stacji TVN. Pomimo tego, że format na polskiej scenie zadebiutował już całe lata temu, to jego niespodziewany powrót wzbudził wielkie zainteresowanie fanów, którzy są bardzo ciekawi, jak będzie wyglądało show w swojej odświeżonej formie. Dzięki poprzednim odsłonom wielu uczestników show zrobiło wielkie kariery, jednak o niektórych historia po latach zaczęła milczeć. Jednym z przypadków takiego odejścia od show biznesu jest Sebastian Florek, który prowadzi zupełnie inne życie od tego, do jakiego zdołał przyzwyczaić fanów.

"Big Brother". Legendarny uczestnik produkcji zniknął z show biznesu

Sam Sebastian Florek, który w domu "Wielkiego Brata" pojawił się przy okazji pierwszej edycji kultowego show, wziął udział w programie, aby wypromować swoją karierę polityczną. Rozgłos, jak też miłość fanów sprawiła, że mężczyzna nie dość, że stał się ikoną show biznesu, to jeszcze zdołał uzyskać mandat poselski i przez cztery lata był parlamentarzystą Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Po tym, jak kariera polityczna celebryty przyspieszyła, zaczęły się wielkie problemy wizerunkowe Florka. Nie dość, że był podejrzewany o spowodowanie wypadku samochodowego, to jeszcze nie uzyskał reelekcji parlamentarnej. Osoba, która była znana i lubiana nagle całkowicie zniknęła z życia publicznego. Czym obecnie zajmuje się uczestnik pierwszej edycji Big Brothera? DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czym obecnie zajmuje się Florek?

Jak się okazuje, celebryta jest daleki od dalszego udziału w życiu publicznym. Kariera polityczna, jak też skandal spowodowany wypadkiem samochodowym sprawiły, że mężczyzna postanowił wrócić do zajęcia sprzed okresu swojej sławy, czyli rolnictwa. Ponadto, mężczyzna prowadzi własne gospodarstwo agroturystyczne, które cieszy się wielką popularnością. - Sebastian mieszkał już w miejscach tak niezwykłych, jak Dom Wielkiego Brata, ale naprawdę u siebie jest tylko w Dorotowie. A naprawdę szczęśliwy,  kiedy bierze na ręce małego byczka. Sebastian Florek wychował się w Olsztynie. Dorastał w czasach, kiedy marzyło się o karierze w telewizji albo przynajmniej w biznesie. A już najbardziej o pracy za granicą. Sebastian był inny. Bo już wtedy, przed maturą, wiedział, że nie chce mieszkać w Londynie ani w Nowym Jorku. Ani nawet w Warszawie. Tylko na wsi -czytamy na stronie internetowej byłego parlamentarzysty. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dawna ikona TVP, dziś wygląda POTWORNIE. Nie uwierzycie, kto jest jej mężem!
  2. Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Co się dzieje? Powiedziała prawdę!
  3. Jackowski przepowiedział STRASZNĄ przyszłość Roberta Biedronia. Nie ma żadnych wątpliwości
  4. Syn Martyniuka chce być jak Marta Kaczyńska?! Ma zdecydować się na OSTATECZNE rozwiązanie
  5. Jaką emeryturę dostanie Rydzyk? Tego nie spodziewał się absolutnie nikt!
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Wirtualna Polska
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News