Wiemy, kiedy Big Brother wróci na antenę TVN. To już za chwilę!

Wiemy, kiedy Big Brother wróci na antenę TVN. To już za chwilę! Źródło: fot.youtube.com/ BigBrotherWielkiBrat

Big Brother powraca. Legendarna produkcja telewizji TVN, która portretowała życie mieszkańców "Domu Wielkiego Brata" w formacie reality show znowu zagości na ekranach polskich telewidzów. Już wiemy, kiedy odbędzie się emisja pierwszego odcinka nadchodzącej reedycji programu.

Big Brother to bez wątpienia jedna z najbardziej kultowych produkcji w historii polskiej telewizja. Pierwsza edycja programu, która odbyła się w 2001 roku, przyciągnęła przed ekrany miliony Polaków i wypromowała zupełnie nowe ikony polskiego show-biznesu. Włodarze stacji TVN, licząc na powtórkę sukcesu formatu, zapowiedzieli właśnie, jak będzie wyglądać show i kiedy będzie emitowane. Fani formatu będą zachwyceni.

Big Brother wraca do telewizji. Kiedy będzie można obejrzeć show?

Emisja pierwszego odcinka serii, która w tej edycji prowadzona będzie przez Agnieszkę Woźniak-Starak, odbędzie się 17 marca. Ciekawych życia uczestników domu jest tak wielu, że stacja TVN zdecydowała się na emisję w ciągu pięciu dni w tygodniu o godzinie 20:00. Premierowy odcinek ma trwać aż dwie godziny i sportretować każdego z piętnastu uczestników programu. Wydawać by się mogło, że Big Brother w takim kształcie zajmie dużą część ramówki TVN7. Okazuje się, że będzie go jeszcze więcej. O godzinie 23.15 ma być bowiem transmitowany program Big Brother Extra, który będzie odsłaniał niepublikowane materiały i kulisy powstawania odcinków. Czy bohaterowie zdobędą serca widzów stacji?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najczęściej emitowane show w historii polskiej telewizji?

Pomimo zapowiedzi aż tak dużej ilości transmisji z domu Wielkiego Brata, ma być ich w zamyśle także jeszcze więcej, o czym powiedział jeden z pracowników produkcji serii. - W dni powszednie TVN7 szykuje aż trzy łączenia na żywo z Domem Wielkiego Brata: „Big Brother – Pobudka” (godz. 9.50), „Big Brother – Popołudnie” (godz. 13.35) oraz „Big Brother – Podwieczorek” (godz. 16.40). Wejścia antenowe live potrwają kilka minut i mają zwiększać interakcję z widzów z uczestnikami. – zdradził jeden z pracowników stacji. Oprócz Agnieszki Woźniak-Starak, która na razie zapowiedziana jest jako prowadząca show, ma się pojawić o wiele więcej gwiazd i przedstawicieli show-biznesu, którzy pomogą jej w prowadzeniu programu i będą pełnić funkcję mentorów dla poszczególnych uczestników. Ostatni odcinek, a zarazem finał programu ma zostać wyemitowany 16 czerwca 2019 roku. Oznacza to, że program aż na trzy miesiące zagości na ekranach telewizorów. Czy stacja TVN powtórzy sukces sprzed lat i wzbogaci się na swoim przedsięwzięciu? Jak widać, stacja bardzo wierzy w format, dając mu aż tak dużą ilość czasu antenowego.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Emeryci dostaną zawału. Oto kim jest mąż najbardziej ZNIENAWIDZONEJ gwiazdy TVN
  2. Dawna ikona TVP, dziś wygląda POTWORNIE. Nie uwierzycie, kto jest jej mężem!
  3. Współpracownicy Szelągowskiej "padali jak muchy". Widzowie poznali kulisy
  4. Wiadomość przekazana przez TVP przeraża. Wraca koszmar ws. dziecka zamkniętego w pralce
  5. Gwiazdor Big Brothera po latach zrobił karierę. I naglę zniknął
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Jastrzab Post   Następny artykuł