Była gwiazda TVN zabrała głos ws. śmierci Janusza z "Big Brothera". Bolesne wyznanie, nie da się nie płakać

Była gwiazda TVN zabrała głos ws. śmierci Janusza z "Big Brothera". Bolesne wyznanie, nie da się nie płakać Źródło: youtube.com/Redakcja e-chelmno

Pierwszy zwycięzca show "Big Brother", Janusz Dzięcioł, poniósł wczoraj przerażającą śmierć w wypadku samochodowym. Jego postać została wspomniana przez koleżankę z planu kultowej produkcji telewizji TVN. Te słowa potrafią złamać serce.

Gwiazdor "Big Brother", Janusz Dzięcioł, zmarł wczoraj w wieku 65 lat. Celebryta, który zwyciężył pierwszą edycję show i był wybierany do Sejmu z list Platformy Obywatelskiej, zakończył swoje życie na przejeździe kolejowym w okolicach Grudziądza. Wśród kondolencji pojawiło się także wspomnienie z ust Manueli Jabłońskiej, która podobnie jak były strażnik miejski, była gwiazdą pierwszej edycji programu. Te słowa potrafią złamać serce.

Gwiazda "Big Brother" wspomina Dzięcioła. Wzruszające słowa

Manuela Jabłońska (z domu Michalak), która podobnie jak Janusz Dzięcioł stała się prawdziwą ikoną Big Brothera, nie mogła uwierzyć w to, co stało się z Dzięciołem, z którym po latach utrzymywała przyjacielskie stosunki.

- Trudno uwierzyć w to co się stało. W pierwszej chwili myślałam, że to okrutny żart. Niestety z Polski płyną bezlitosne informacje. Trudno, bardzo trudno uwierzyć, że Janusza nie ma już wśród nas. Janusz, człowiek, z którym spędziłam trzy miesiące życia, które rozpoczęły przyjaźń na całe życie - powiedziała celebrytka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Żadne słowa nie wyrażą żalu, jaki przeżywacie"

Manuela wspomina postać Dzięcioła w samych superlatywach. Celebrytka zdecydowała się wspomnieć to, jak były poseł PO radził sobie w programie stacji TVN i to, jakim był człowiekiem na co dzień. Te słowa potrafią złamać serce.

Dzisiaj grzeje: 1. Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz?
2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

- Janusz to dobry człowiek. Koleżeński i opiekuńczy, w domu Wielkiego Brata wcielił się w rolę ojca gromady małolatów. Sam mówił, że nie jest mu łatwo wśród ludzi o dekady młodszych, ale się nie poddał. Zawsze stawał na wysokości zadania. I to już nie chodzi o tylko o pobyt w programie, ale życie codzienne. Zawsze doprowadzał sprawy do końca. Bardzo się ucieszyłam, kiedy zdecydował się wrócić do polityki. Taki prawy człowiek w naszej sprawie. Ostatni raz, kiedy się widzieliśmy, było jeszcze lato. Wspominaliśmy różne sytuacje z Big Brother. Śmialiśmy się jak dzieci. To był ostatni raz.... Z tego miejsca pragnę złożyć wyrazy głębokiego współczucia dla Wiesi i Kasi oraz całej rodziny i bliskich. Żadne słowa nie wyrażą żalu, jaki przeżywacie, ale zostanie on na zawsze w naszych sercach. Odpoczywaj w spokoju... - mówi uczestniczka pierwszej edycji show.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać
  2. Don Vasyl przeżywa największą życiową tragedię. Jest tak źle, że błaga o pomoc prezydenta
  3. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać prawdę. W jej życiu pojawiła się tajemnicza kobieta
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą wszyscy! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

Źródło: Super Express 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News