Przecieramy oczy ze zdumienia. Tak wyglądała 13 lat temu Agnieszka Woźniak-Starak (FOTO)

Przecieramy oczy ze zdumienia. Tak wyglądała 13 lat temu Agnieszka Woźniak-Starak (FOTO) Źródło: youtube/Magazyn Gala

"Big Brother" w nowej edycji jest prowadzony przez znaną dziennikarkę TVN Agnieszkę Woźniak-Starak. Ostatnio prezenterka znowu jest w centrum zainteresowania mediów. Nie dziwi fakt, że w końcu do internetu wyciekło jej bardzo stare zdjęcie.

"Big Brother" sprawił, że Agnieszka Woźniak-Starak ponownie jest w centrum zainteresowania. Jedno z popularniejszych reality show w kraju, znacznie podbiło jej już i tak wysoką popularność - dla prowadzenia programu zrezygnowała z "Ameryka Express". Ostatnio wypłynęło zdjęcie prezenterki sprzed 13 lat. Będziecie w szoku, że to ta sama osoba.

Big Brother podbił jej popularność. Wyciek zdjęcia z przed 13 lat

Agnieszka Woźniak-Starak obecnie jest wśród celebrytów osobą, która wyznacza trendy pod względem ubioru. Wiele kobiet i sław aspiruje do bycia tak stylową, jak 41-latka. Jak się jednak okazało, nie zawsze była trendsetterką. Dziennikarz TVP, Mateusz Szymkowiak udostępnił na swoim Instagramie wspólną fotografię z Woźniak-Starak. Zdjęcie było wykonane w 2006 roku, kiedy dziennikarka pracowała jeszcze w telewizji publicznej.

- Z cyklu (bardzo!) stare zdjęcia, znalazłem ostatnio to! 2006 rok, Krajowe Eliminacje do Eurowizji w TVP. Agnieszka Szulim współprowadziła ten koncert, a ja chodziłem wtedy do liceum i przyjechałem na niego ze Skarżyska. No i zrobiłem sobie pamiątkowe zdjęcie z Panią z telewizora, a co! Jakoś tak przez te 13 lat trochę się zmieniliśmy - napisał Szymkowiak w opisie opatrując zdjęcie hasztagiem "#niewierzęwtocowidzę".

Na fotografii widać, że w 2006 roku prezenterka szukała jeszcze swojego stylu i dużo eksperymentowała z ubiorem. Szczególnie w oczy rzuca się mocny makijaż i jaskrawe kolory stylizacji. Wiele zmieniło się przez te 13 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci komentują, zdjęcie polubili też inni celebry i

Zdjęcie poważnie zszokowało fanów prezenterki, którzy zdążyli zapomnieć, jak wyglądała 13 lat temu. Niektórzy nie kryli swojego zaskoczenia w komentarzach.

- O rety! Wyglądacie jak z mojego kosmosu. Taki sentymentalny dzień widocznie. Ja się żegnam z festiwalowymi stylówkami z szafy wspominając przetańczone noce - napisała jedna z internautek.

- Nie do poznania - skomentowała użytkowniczka Instagrama.

Co ciekawe, zdjęcie polubiło także kilka znanych osób. Wśród nich są m.in. Barbara Kurdej-Szatan oraz Ola Kot.

uploaded

Źródło: Instagram/mateusz_szymkowiak

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Roksana Węgiel w końcu przerywa milczenie ws. zatrzymania przez policję. To tłumaczenie nie spodoba się wielu fanom
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu