Był wielką gwiazdą "Big Brothera". Teraz prosi ludzi o pieniądze

Był wielką gwiazdą "Big Brothera". Teraz prosi ludzi o pieniądze Źródło: youtube.com/ Nagrania VHS

Gwiazdor programu "Big Brother" zadziwił swoich fanów. Kontrowersyjny uczestnik show zdecydował się na nagranie własnej płyty. Mimo że artysta jak do tej pory nie miał szczęścia w promowaniu własnej muzyki, to nie zamierza się poddawać i zrealizować swoje wielkie marzenie. W powodzeniu jego projektu mają pomóc mu fani i to właśnie do nich mężczyzna zwrócił się o finansową pomoc.

Gwiazdor programu "Big Brother" zszokował całą opinię publiczną. Piotr Lato, pseudonim "Picia" od kilku lat próbował wylansować tworzoną przez siebie muzykę. Celebryta pojawiał się w telewizjach śniadaniowych, "Idolu", czy "The Voice". W ani jednym z tych programów nie zrobił jednak zawrotnej kariery, ale to nie zaburzyło jego wizji wielkiej, estradowej kariery. Lato zwrócił się do swoich fanów, aby mu pomogli i zrzucili się na jego płytę, która ma być wielkim, artystycznym objawieniem.

Uczestnik "Big Brother" nagrał płytę. Wielkie marzenie celebryty staje się rzeczywistością

Mimo że "Picia" zyskał status celebryty i po dziś jest bywalcem imprez, to nie jest w stanie z własnych funduszy pokryć realizacji swojego największego, muzycznego marzenia. Artysta zaznacza, że prace nad albumem trwały bardzo długo, a jemu samemu brakuje już bardzo mało, aby zrobić coś, o czym marzył od 18 lat.

Dzisiaj grzeje: 1. Zdecydowali się uśpić szczeniaka. Zrobili zastrzyki, ale zwierzę przeżyło, finał historii jest niezwykły

2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

– To dłużej niż TOOL i Guns'n'Roses. Właściwie moje marzenie osiąga już pełnoletność. Moja droga była długa, ale wybrałem ścieżkę, na której marzenia dojrzewały spokojnie, a wrażenia zamieniały się w nuty, teksty, w końcu w piosenki. W bardzo naturalnym tempie. I teraz są już nagranymi utworami na cały album - mówi Picia w materiale na swoim kanale YouTube.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Picia zostanie wielkim artystą?

Mimo że muzyk amator nie przekonał ani jednego jury w programach muzycznych, w których dane mu było występować, to wcale się nie zniechęca i jak sam mówi, problemem są jedynie kwestie finansowe. Celebryta, licząc na swoich fanów, oznajmił im, że organizuje zbiórkę na 20 tysięcy złotych, która pomoże mu dopiąć swego.

– Dzieli mnie od niego właściwie tylko zmiksowanie i zmasterowanie zarejestrowanego materiału. Ten ostatni kawałek drogi chcę pokonać z niewielką, jednostkową pomocą wielu ludzi. Czyli wykorzystując crowdfunding, coś jak autostop do marzeń, którego siłą są mikro-wpłaty i przekazywanie akcji dalej – stwierdza uczestnik Big Brothera.

uploaded

youtube,com/ The Voice of Poland
 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  4. Przypadkiem nagrała psa, który zobaczył, że niemowlę ma rozkopany kocyk. Zwierzak zareagował mistrzowsko
  5. Kobieta przez 27 minut była w stanie śmierci klinicznej. Odzyskała przytomność i natychmiast poprosiła o kartkę papieru

Źródło: Wprost 

Następny artykuł