Uczestnik "Big Brothera" został zaatakowany. Interweniowała policja

Uczestnik "Big Brothera" został zaatakowany. Interweniowała policja Źródło: screen/YouTube/tvnpl

"Big Brother" dał jednemu z uczestników ogromną popularność, którą wciąż może się cieszyć. Znany Polakom mężczyzna opowiedział o przykrym incydencie, jaki ostatnio mu się przydarzył. Potrzebna była natychmiastowa interwencja policji.

"Big Brother" nie cieszył się tak wielką oglądalnością, jakiej życzyli sobie producenci popularnego reality show, jednak udało mu się sprawić, że kilkoro uczestników do dziś cieszy się wielką popularnością. Część z nich stara się wykorzystać swoją chwilę sławy, pojawiając się na różnych uroczystościach lub opisując swoje obecne życie i przemyślenia na temat programu w mediach społecznościowych.

Jeden z najbardziej znanych uczestników programu "Big Brother" musiał w ostatnim czasie poradzić sobie z wielkim problemem, jaki spotkał go podczas spędzania czasu ze znajomymi. Łukasz Darłak opowiedział w jednym z wywiadów o tym, co mu się przytrafiło. Okazało się, że nie obyło się nawet bez interwencji policji.

"Big Brother" dał Łukaszowi Darłakowi ogromną sławę. Uczestnik poznał ciemne strony popularności

- Jakiś czas temu przydarzyła mi się bardzo okropna sytuacja. Wychodziłem ze znajomymi z klubu i jacyś ludzie spod ciemnej gwiazdy - jakieś dresy, napite karki - zaczęli do nas startować. Chcieli nas pobić bez żadnego powodu. Nie zrobiliśmy im żadnej krzywdy, nie rozumiałem, dlaczego nas atakują. Na początku zaczęli nas wyzywać od najgorszych. Mówili taki teksty, które pod budką z piwem ciężko usłyszeć - opowiedział Łukasz Darłak w jednym z wywiadów.

Wiele wskazuje na to, że uczestnik znanego reality-show telewizji TVN bardzo przejął się sytuacją, która mu się przydarzyła niedawno. O całym zajściu opowiedział ze wszystkimi szczegółami, łącznie z interwencją policji, która okazała się konieczna.

Gwiazdor programu "Big Brother" miał wielki problem. Interweniowała policja

- Nie doszło do żadnej bójki, była tylko lekka szarpanina. Oni byli pijani, więc miałem przewagę. W międzyczasie mój kolega zadzwonił na policję i jak bandyci zobaczyli radiowóz, szybko uciekli. Policjanci potraktowali nas bardzo dobrze. Stanęli po naszej stronie i chcieli ich szukać, jednak postanowiliśmy odpuścić. Nie chcieliśmy tracić czasu. Bardzo przykra sytuacja - dodał uczestnik programu "Big Brother".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na szczęście tym razem skończyło się jedynie na strachu, choć w pewnym momencie sytuacja wyglądała naprawdę poważnie. Bohater reality show TVN przekonał się, że popularność ma również swoje ciemne strony. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Makabryczne odkrycie na dnie jeziora. Znaleziono ciało 24-letniej gwiazdy sportu
  2. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  3. Po to się tyle czasu odchudzała. Karolina Szostak pokazała się w bikini na jachcie, coś obłędnego
  4. Okropne informacje dla fanów Barw Szczęścia. Iwona Pyrka śmiertelnie chora
  5. Zmarł 2-latek przygnieciony do ściany i zmiażdżony. Tragiczne informacje Polsatu
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News