Pamiętacie Frytkę z Big Brothera? Zmieniła się nie do poznania, fani przecierają oczy ze zdumienia

Pamiętacie Frytkę z Big Brothera? Zmieniła się nie do poznania, fani przecierają oczy ze zdumienia Źródło: Instagram/majafrykowska.official

Gwiazda programu Big Brother, Maja "Frytka" Frykowska , w polskim show-biznesie zasłynęła jako skandalistka i imprezowiczka. Po latach zmieniła się w cichą, spokojną osobę. Przeszłą ogromną metamorfozę, aż ciężko poznać, że to ta sama osoba.

Gwiazda programu Big Brother, Maja Frykowska, pojawiła się w programie jako Agnieszka Frykowska. Bardzo szybko dała się poznać jako skandalistka i imprezowiczka, które nie przebierała w słowach, ani czynach. W przeszłości była bardzo rozrywkową osobą, lubującą się w rozmaitych aferach. Teraz jej wizerunek zmienił się diametralnie. Stała się cichą i spokojną żoną oraz matką.

Gwiazda show Big Brother przeszła ogromną metamorfozę

W programie Big Brother Maja Frykowska pojawiła się w 2002 roku. Sławę przyniosły jej niechlubne sceny z programu, na których spędza namiętne chwile z jednym z uczestników. Kontrowersyjne sceny wywołały wiele dyskusji o przekraczaniu granic wolności przekazu w mediach. Wspomniane sceny sprawiły, że Frytka została okrzyknięta najbardziej kontrowersyjną uczestniczką polskiej edycji programu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niezrażona opinią publiczną, Maja postanowiła budować dalszą karierę. Chętnie przyjmowała propozycje występu w innych programach telewizyjnych czy na imprezach branżowych. Niejednokrotnie zaskakiwała swoimi odważnymi strojami i makijażem. Dwukrotnie zdecydowała się też na rozbieraną sesję w magazynie dla panów.

Przyszedł moment, w którym celebrytka zaczęła powoli wycofywać się z mediów, a jej zachowanie stało się bardziej stonowane. Przestała szokować, a w 2010 roku zmieniła imię na Maja. Niedługo później ogłosiła, że w jej życiu wiele się zmieniło. Opowiedziała o tym, jak się nawróciła i odnalazła spokój w Kościele. Oprócz zachowania zmienił się też jej wygląd.

Dzisiaj grzeje: 1. Sąsiad porwał trzylatkę i zrobił z nią niewyobrażalne rzeczy na oczach jej brata. Okropna sprawa z północnej Polski.

2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem

W 2014 roku Frytka wyszła za mąż, a rok później urodziła dziecko. Jej fani byli w szoku ogromną przemianą, jaka w niej nastąpiła. Dziś, porównując jej przeszłość z tym, jakie życie wiedzie obecnie, trudno przyznać, że to ta sama osoba. Gwiazda wiedzie teraz spokojne życie z dala od kamer i aparatów. W swoich mediach społecznościowych aktywnie i chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat życia oraz religii.

uploaded

źródło: EastNews

źródło: Instagram/majafrykowska.official

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media obiegła smutna wiadomość. Fatalny finał poszukiwań 4-latka
  2. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Uwielbiany były sportowiec zginął podczas zamieszek
  3. Dała fryzjerowi wolną rękę, po zabiegu spojrzała w lustro. Widok, którego nie zapomni do końca życia
  4. Zakończono poszukiwania 4-latka w centralnej Polsce. Potwierdziły się przypuszczenia, policja przekazała oficjalny komunikat
  5. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przełożyli swój ślub
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News