Takich promocji jeszcze nie było! Biedronka i Lidl przyciągną klientów jak magnes

Takich promocji jeszcze nie było! Biedronka i Lidl przyciągną klientów jak magnes Źródło: youtube.com/SklepyBiedronka

Biedronka i Lidl szykują prawdziwe szaleństwo promocji dla swoich klientów. Takich okazji nie było jeszcze nigdy. Popularne dyskonty w najbliższym czasie będą pękały w szwach!

Biedronka i Lidl szykują niepowtarzalne okazje dla swoich klientów i w najbliższym czasie liczba promocji w popularnych dyskontach może znacznie wzrosnąć. Tak wynika z profesjonalnych analiz, które pokazują, że w latach 2017-2018 supermarkety promowały 40% produktów więcej w porównaniu do lat ubiegłych. Biedronka jest zdecydowanym liderem tej klasyfikacji. Podobne wyniki miał Lidl i Netto. Analitycy donoszą, że te tendencje będą się utrzymywały. 

Jak wynika z oficjalnych raportów Instytutu Badawczego ABR SESTA, najsilniej promowane są marki narodowe, a liczba promowanych towarów znacząco wzrasta w okolicach Wielkanocy. Eksperci przewidują, że w tym roku promocji będzie więcej, a na pozycji lidera znów znajdzie się Biedronka. 

Biedronka i Lidl szykują wyjątkowe promocje dla swoich klientów. Eksperci potwierdzają, że wzrośnie liczba promowanych produktów 

Rosnąca liczba promocji wynika ze znacznego zaostrzenia konkurencji na rynku. Klienci tak bardzo przyzwyczaili się do promocji, że poszukują ich coraz aktywniej, korzystając z coraz bardziej nowoczesnych narzędzi. Dla popularnych sieci dyskontów jest to bardzo duże wyzwanie. Szczególnie te, które mają opinie najtańszych na rynku muszą walczyć o utrzymanie swojego wizerunku. Dla wszystkich właścicieli dyskontów okres świąt wielkanocnych jest tutaj szczególnym czasem.

Biedronka i Lidl stawiają na rozwój marek własnych. W przypadku Biedronki jest to ok. 45 % artykułów, a w przypadku Lidla 67%. W konsekwencji Lidl promuje najwięcej produktów marki własnej. Charakteryzują się one wysoką jakością, która doskonale sprawdzi się przy wielkanocnych posiłkach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gorące promocje przed Wielkanocą. Popularne dyskonty będą pękały w szwach

W okresie wielkanocnym można się spodziewać promocji m.in. na słodycze oraz produkty i przetwory mięsne paczkowane. Na wysokiej pozycji znalazły się także alkohole, które w okresie świątecznym goszczą na stołach wielu Polaków. Moda na zdrową żywność również daje się zauważyć w promocyjnych ofertach. Dyskonty takie jak Lidl czy Biedronka coraz częściej przygotowują specjalną ofertę na produkty dla wegan i wegetarian.

Można się spodziewać, że przedświąteczny czas będzie promocyjnym szałem, a sieci sklepów Lidl i Biedronka będą przyciągały klientów jak magnes. Informacje o aktualnych promocjach są na bieżąco publikowane w gazetkach oraz na stronach internetowych sieci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Farna jest w ciąży?! Artystka pochwaliła się OGROMNYM ciążowym brzuszkiem!
  2. Krzysztof Krawczyk brał ślub ze swoją żoną aż TRZY razy?! O tym nie wiedzą nawet najwięksi fani!
  3. Tragiczne informacje. Stan zdrowia Tomasza Komendy znacznie się pogorszył
  4. Odpowiedź Piotra Żyły na pytanie dziennikarza rozkłada na łopatki! Płaczemy ze śmiechu
  5. Ewa Farna ukrywała to przed mediami. Gwiazda jest w zaawansowanej ciąży (zdjęcia)

 

źródło: Money

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News