Polacy nie mogą uwierzyć w decyzję właścicieli Biedronki. Dostaną od nich po 475 euro

Polacy nie mogą uwierzyć w decyzję właścicieli Biedronki. Dostaną od nich po 475 euro Źródło: commons.wikimedia/mateusz_gielczynski/

Biedronka nie przestaje zaskakiwać całego polskiego rynku. Sklep przyciąga do siebie nie tylko wyjątkowo atrakcyjnymi cenami, ale i podejściem do ludzi. Teraz okazuje się, że Polaków czeka coś niezwykłego - sieć proponuje im wielkie pieniądze.

Biedronka nieustannie zaskakuje swoich klientów licznymi promocjami, dodatkami czy akcesoriami, które możemy zdobyć, gdy spełnimy wytyczone warunki. Konsumenci za każdym razem nie kryją swojego zadowolenia w związku z nowościami, które czynią ich zakupy przyjemniejszymi. Tym razem jednak, właściciele popularnego marketu zdecydowali się na ukłon w stronę wszystkich Polaków pracujących w sieci. Nikt nie spodziewał się takiej hojności z ich strony.  

Właściciele sieci sklepów Biedronka zaskoczyli wszystkich 

Właściciele sklepów z charakterystycznym owadem w tle, czyli grupa Jeronimo Martins oficjalnie wyznali, że ich pracownicy w tym roku otrzymają wyższą premię, która w przypadku każdego pracownika będzie taka sama. Co więcej, dotyczy to pracowników nie tylko z Polski, ale i Portugalii oraz Kolumbii. Tegoroczna premia wzrośnie i będzie wynosiła 475 euro. Zapewne wielu ucieszyło się z takich informacji, ponieważ dla wielu pracowników jest to potężny zastrzyk do domowego budżetu.  

- Ta indywidualna premia, której wysokość jest taka sama na trzech rynkach, na których jesteśmy obecni, przyznawana jest około 80% pracowników. Jej łączna kwota to 38 mln euro, co odpowiada około 10 proc. skonsolidowanego dochodu netto firmy z ubiegłego roku - mówią właściciele sklepu.  

Według podawanych informacji, podniesienie premii było pomysłem samego szefa grupy, który zaproponował, by podnieść ja o 6% względem zeszłorocznej premii.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni 

Nie tylko pracownicy Biedronki byli pozytywnie zachwyceni w związku z podwyżką premii. Po przekazaniu informacji internauci chętnie dzielili się w mediach swoimi pozytywnymi opiniami na ten temat. 

- BRAWO BIEDRONKA - napisał jeden z nich.  

- Tak powinno być każda firma powinna przeznaczać 10% swojego dochodu dla ludzki dzięki którym ten dochód osiągnęli tak trzymać - czytamy. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  2. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  3. Tego widoku długo nie zapomnicie. Zdjęcia Marty Kaczyńskiej w bikini sprzed lat rozgrzeją was do czerwoności
  4. Ostatni raz widzieliśmy Sławomira? Jego żona publicznie oświadczyła, że go zamorduje, jak wrócą do domu, nagranie w sieci
  5. Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Widok wartej kilka milionów willi powali was na kolana (FOTO)
  6. Nie żyje aktor hitowego serialu na Polsacie, który uwielbiały miliony. Ogromna tragedia, miał tylko 38 lat

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News