Obrzydlistwo! Robaki w hitowym produkcie Biedronki (WIDEO)

Obrzydlistwo! Robaki w hitowym produkcie Biedronki (WIDEO)

Biedronka kusi swoich klientów różnymi promocjami, które zazwyczaj mają nas zachęcić przede wszystkim przy pomocy niskich cen. Czasami do naszych zakupów dodawane jest także coś ekstra w postaci gratisu, ale takiego dodatku klientka się nie spodziewała.

Biedronka na polskim rynku obecna jest już od wielu lat. Przez ten czas do sieci dyskontów przekonały się miliony klientów, którzy regularnie odwiedzają sklepy tej sieci. Jednak w ostatnim czasie Biedronka zaliczyła niemałą wpadkę, która może skutecznie zniechęcić część konsumentów do zakupu niektórych z ich produktów.

Biedronka: robaki w cukierkach

Nie jest to jedyna wpadka sieci dyskontów w ostatnim czasie. Jednak mimo wszystko szefostwo sklepów informuje, że są to tylko i wyłącznie pojedyncze przypadki. Chodzi mianowicie o znalezione w popularnych cukierkach żywe larwy robaków. Konsumentka mieszkająca w Białymstoku informuje, że zakupy w sklepie Biedronka zrobiła 6 listopada, a był to sklep położony przy ulicy Wrocławskiej. Wśród innych produktów znalazły się również popularne w tych sklepach cukierki "Michałki". Kobieta umieściła w mediach społecznościowych oraz na portalu YouTube nagranie, na którym widać żywą larwę, częściowo wystającą z cukierka. Oczywiście kierownictwo całej firmy bardzo szybko odniosło się do zaistniałej sytuacji i przedstawiło swoje oficjalne stanowisko. - W ostatnim czasie w Biurze Obsługi Klienta nie odnotowaliśmy także żadnej reklamacji konsumenckiej ze wskazanego sklepu, co pozwala sądzić, że zgłoszony przypadek jest sytuacją jednostkową. W związku z tym, że nie znamy producenta zakupionych cukierków, profilaktycznie usunęliśmy z sali sprzedaży w tym sklepie wszystkie typu "michałki" - informuje Justyna Rysiak, menadżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie pierwszy taki przypadek

Jednak tak jak wspominaliśmy wyżej, nie jest to pierwszy i zapewne ostatni tego typu przypadek. Jakiś czas temu pisaliśmy o podobnej sytuacji, która miała miejsce w Wejherowie. Co ciekawe, taki sam problem dotyczył cukierki "Michaszki". Tak samo jak teraz firma informowała, że bardzo docenia wszelkie doniesienia tego typu, ale nie ma się czym martwić. Jednak wielu internautów uważa wprost przeciwnie. Ciężko teraz im będzie wyrzucić z głowy widok cukierków z robakami w środku, gdy podczas zakupów będą je mijać.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Niepokojący komunikat NASA! Wielkie asteroidy lecą w kierunku Ziemi, zostało kilka dni
  2. Znaki zodiaku i to, jak chcą być KOCHANE
  3. Gwiazdor Polsatu trafił do szpitala! Żona prosi o wsparcie
  4. Bank PKO BP alarmuje! Uważaj przy logowaniu, złodzieje z łatwością mogą wyczyścić ci konto
  5. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News