Biedronka to jedna z największych sieci dyskontów w Polsce. Codziennie ich sklepy odwiedzają miliony Polaków. Jeden z klientów w zakupionych cukierkach znalazł coś obrzydliwego. Konsument był przerażony, chodzi o żywe robaki!

Biedronka kojarzy się z atrakcyjnymi promocjami i pokaźnym asortymentem dostępnym na półkach sklepowych. Jak w wielu innych sklepach, jest tam też dział ze słodyczami kupowanymi na wagę. Wiele osób kusi się na zakup słodkości, jednak kiedy jeden z klientów sklepu rozpakował cukierka, natychmiast stracił apetyt. Jego oczom ukazał się duży, pełzający robak.

Biedronka: żywe robaki w czekoladowych cukierkach!

Pan Arkadiusz z Wejherowa, za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku, opublikował szokujący film ukazujący żywą larwę wewnątrz bardzo popularnego cukierka dostępnego w sklepach Biedronka. Nagranie zostało odtworzone ponad pół miliona razy i pełne jest komentarzy obrzydzonych internautów. Pan Arkadiusz oczywiście zgłosił to bezpośrednio do Jeronimo Martins Polska, jednak jak na razie nie otrzymał odpowiedzi.

– To nie żart, to słodycze („Michaszki” na wagę) zakupione osobiście w Biedronce (Wejherowo – ulica Sikorskiego, 8 września 2018). Cukierek oryginalnie zamknięty, folia cała. Sprawa zgłoszona oficjalnie do Jeronimo Martins Polska w Warszawie oraz sanepidu w Wejherowie. To nie był jeden cukierek, na 20 sztuk w 3 znajdowały się robale. Uważajcie, co jecie – pisze pan Arkadiusz.

Redakcja Eska Info postanowiła skontaktować się z firmą, do której należy sieć sklepów, z prośbą o wyjaśnienie całej spraw. Odpowiedź, jaką otrzymali, delikatnie mówiąc nie napawa optymizmem.

– Sygnały dotyczące funkcjonowania naszych sklepów są dla nas bardzo ważne, dlatego od razu sprawdziliśmy przesłaną wiadomość. Informujemy, że Biuro Obsługi Klienta naszej sieci otrzymało od tego klienta zgłoszenie we wskazanej sprawie i aktualnie trwa jego weryfikacja. Po jej zakończeniu klient otrzyma odpowiedź przez Biuro Obsługi Klienta. Opisana sytuacja nie powinna mieć miejsca i, jeśli znajdzie potwierdzenie w faktach, podejmiemy wszelkie działania, niezbędne do jej wyjaśnienia  – pisze biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

 

Opublikowany przez Arkadiusz So Niedziela, 9 września 2018

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małpia ospa dotarła do Europy i nie ma litości. Wasze dzieci mogą być zagrożone
  2. Ujawniono kulisy rozstania Gortata. Zagotuje się w mediach
  3. Bank Zachodni WBK podjął nagłą decyzję. Co z pieniędzmi klientów?

Autentyk czy fotomontaż? 12 zdjęć, które zmyliły świat


Uwaga na oszustów! Tak też mogą cię okraść [ZDJĘCIA]

źródło: eska.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.