Dyskonty walczą o klientów na wszelkie możliwe sposoby. Po sobotniej promocji Lidla do ofensywy przechodzi Biedronka. Tym razem zaraz za premierami, w promocji znajdą się stare hity. Znów czeka nas walka klientów o towar.

Szokujące ceny promocyjne starych, legendarnych gier na komputery i konsole mają zachęcić klientów do zakupów w sieci dyskontów Biedronka. Już wcześniej można było dostać w tych sklepach premierowe dzieła największych producentów gier komputerowych świata.

Z okazji premiery wyjątkowo promocyjne produkty były w Biedronce dostępne nie w koszach, ale przy kasach. Czy w ramach nowej promocji klasyczne gry sprzed lat też będą dystrybuowane w ten sposób? Jeśli tak, to kolejki i bitwy w kolejkach są murowane.

Ceny, w których sieć należąca do portugalskiego potentata Jeronimo Martin zamierza sprzedawać od poniedziałku promocyjne produkty, jest bowiem szokująca. Dwie pierwsze części kultowej serii Assasin’s Creed będzie można dostać nawet za niecałe 10 zł (w wersji na PC).

Prócz tego będzie można kupić także gry na konsole Play Station 4. Od poniedziałku będzie można kupić dwie części gry z serii „Wolfenstein” – „The New Order” oraz „The New Blood” – na PS4. Obie będą w wyjątkowo korzystnej cenie, bo zaledwie 59.90 zł.

Prócz tego za niecałe 10 zł będzie można dostać też tak klasyczne produkcje, jak: „Snajper: Sztuka zwyciężania”, „Royal Marines Commando”, „Resident Evil 4” czy „Code of Honor 3″, Dostępne będą też za niespełna 20 zł: Lost Planet 3”, a także „Dead Rising 2: Złota edycja”. Wszystkie w wersji na PC.

Z TAKĄ obstawą przy bankomacie nikt cię nie ruszy!


Kandydatki Miss Polonia 2017 w bikini - która podbije serca Polaków?

Zobacz również

Źródło: expressbydgoski.pl