Biedronka przeżyje oblężenie. Nieziemska promocja tylko przez jeden dzień

Biedronka przeżyje oblężenie. Nieziemska promocja tylko przez jeden dzień

Biedronka nie bez powodu jest jednym z ulubionych marketów w Polsce. Ogromna liczba sklepów, które prawie każdy ma blisko swojego domu oraz wyjątkowe oferty sprawiają, że liczba klientów wciąż nie maleje. Teraz sieć przygotowała kolejną promocję, trzeba się jednak śpieszyć, bo będzie ona ważna tylko jeden dzień. 

Biedronka pod względem liczby sklepów w naszym kraju jest największą siecią działającą w Polsce, lecz tak ogromna popularność i zdobyte zaufanie klientów wiążą się także z wielką odpowiedzialnością. Bezustannie organizowane być muszą atrakcyjne akcje promocyjne oraz przygotowywane specjalne oferty, których nie znajdziemy w innych popularnych marketach. Tym razem jednak Biedronka postanowiła zrobić coś wyjątkowego. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia wszystkie sklepy kuszą nas specjalnymi ofertami, sklepy z owadem z logo przebiły jednak wszystkich. Biedronka przeżyje prawdziwe oblężenie, a wszystko za sprawą jednodniowej promocji, jakiej jeszcze nie było - trzeba się jednak śpieszyć.

Biedronka przygotowała niesamowitą, jednodniową promocję

Biedronka nie przestaje zaskakiwać i co chwilę wymyśla nowe akcje, którymi chce przyciągnąć do siebie Polaków. Tym razem przygotowana promocja jest wręcz idealna na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Pamiętać jednak musimy, że trwa ona wyłącznie jeden, dzisiejszy dzień, należy się zatem śpieszyć, bo zostało zaledwie kilka godzin. W ramach wyjątkowej oferty każdy klient otrzyma 50% zniżki na drugą zabawkę lub drugi zestaw kosmetyków świątecznych. Jak podkreśla sklep, obniżona zostanie cena tańszego produktu, niemniej to wciąż doskonała okazja do zakupu prezentów dla najbliższych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Godziny otwarcia Biedronki w święta

Przypomnijmy, że Biedronka ogłosiła już również specjalne godziny otwarcia swoich sklepów w okresie świątecznym, by wszyscy klienci zdążyli dokładnie zaplanować sobie ten szczególny czas. W najbliższy, przedświąteczny weekend sklepy będą czynne w standardowych godzinach, trzeba jednak mieć świadomość, że kolejki z pewnością będą również imponujące. W samą Wigilię będziemy mogli skorzystać z usług sklepu aż do godziny 13, kolejne dwa dni natomiast będziemy musieli przeżyć bez zakupów. Swobodnie planować możemy je w dniach 27-30 grudnia, wtedy bowiem Biedronka znów funkcjonowała będzie w swoich standardowych godzinach. W Sylwestra 31 grudnia sklep czynny będzie do 19:00, a w nowy rok tradycyjnie będzie zamknięty. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Irena Santor pogrążona w rozpaczy. Tak wygląda jej życie po wielkiej stracie
  2. Dom Agnieszki Chylińskiej: To prawdziwy pałac!
  3. Nie zarabiasz dużo? 500 plus dla dorosłych
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News