Biedronka przeraziła wielu. Uważajcie na siebie
Karol Zaborowski - 28 Grudnia 2018

Biedronka przeraziła wielu. Uważajcie na siebie

Biedronka podobnie jak inne sieci sklepów wystartowała ze swoją specjalną ofertą sylwestrową. Jednak uważajcie, ponieważ, może się okazać, że będzie to najgorszy zakup w życiu.

Biedronka co roku trafia ze swoją ofertą do milionów klientów, którzy kuszeni są przede wszystkim bardzo atrakcyjnymi cenami, za dane produkty. Podobnie jest i tym razem, ponieważ sieć dyskontów właśnie zaprezentowała swoją ofertę, jeżeli chodzi o sylwestrowe fajerwerki. Fakt ten zaniepokoił wiele osób, które są wręcz przerażone tym, co się będzie działo. W najpopularniejszym dyskoncie w Polsce ceny za fajerwerki są na tyle niewysokie, że bez wątpienia trafią one w ręce wielu Polaków. Choć to dobra wiadomość dla sieci, mniej radosną już jest dla przeciętnego Kowalskiego, który może stać się ofiarą niewłaściwie użytych fajerwerków.

Biedronka wystartowała z ofertą sylwestrową

Fajerwerki puszczane na zakończenie roku stały się już tradycją. Równo o północy niebo nad całą Polską rozbłyśnie od tysięcy kolorowych wystrzałów. Nie da się ukryć, że robi to nie lada wrażenie, a niektórzy wprost nie wyobrażają sobie sylwestra bez sztucznych ogni. Niestety jest to bardzo niebezpieczna zabawa, o czym przekonało się już wiele osób. Jednak ludzie to nie jedyne istoty, które mogą ucierpieć przez sztuczne ognie. Już od wielu lat właściciele zwierząt starają się, aby został wprowadzony zakaz puszczania fajerwerków przez osoby prywatne. Według nich takie pokazy powinny być obsługiwane przez specjalistów i mieć miejsce tylko na dużych wydarzeniach odgórnie zorganizowanych. Wszystko dlatego, że wiele naszych pupilów jest przerażonych podczas puszczania fajerwerków. Dla zwierząt taki stres może być wręcz tragiczny w skutkach, a patrząc po cenach, które mamy w sklepach, wiele osób zdecyduje się na zakup własnego zestawu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GrafikaLidl powinien przed tym ostrzegać! Rakotwórcza substancja w jedzeniuCzytaj dalej

Nie tylko zwierzęta w niebezpieczeństwie

Jednak nie tylko czworonogi są zagrożone z powodu sztucznych ogni. Sylwestrowe imprezy nierzadko są sowicie zakrapiane alkoholem, a podczas odpalania fajerwerków potrzebne jest zachowanie odpowiedniego bezpieczeństwa. Niestety, ale w tym dniu polskie szpitale pełne są ofiar nieodpowiedniego postępowania z fajerwerkami, a to, że dostępne są one przy takich niskich cenach, tylko zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia kolejnych tragicznych w skutkach wypadków. Dlatego szczególnie tej nocy musimy być ostrożni, jeżeli nie chcemy, aby chwila zabawy zmieniła się w całonocny pobyt w szpitalu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sylwester w TVP zostanie zrujnowany? Siła wyższa jest nieubłagana
  2. Nawet nie wiesz, że u niego mieszkasz. Słynny gwiazdor disco polo wynajmuje apartamenty
  3. Wciąż się nad tym głowisz? Największa zagadka sylwestra rozwiązana
  4. Joanna Kulig: siostra gwiazdy również jest aktorką! Są bardzo podobne
  5. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News