Jest ZA DARMO, przedłuża życie i błyskawicznie odchudza! Genialny pomysł Biedronki

Jest ZA DARMO, przedłuża życie i błyskawicznie odchudza! Genialny pomysł Biedronki

Biedronka znowu zaskakuje. Sieć sklepów, która zasłynęła z niskich i bardzo konkurencyjnych cen na polskim rynku, postanowiła zadbać o zdrowie swoich pracowników. Zwyciężczyni tegorocznej edycji programu "Wyzwanie Sportowe Biedronki" postanowiła się podzielić jej sposobem, na zachowanie dobrej kondycji. Jak się okazuje, sposób kobiety jest prosty, darmowy, a jego rezultaty są zadziwiające.

Biedronka wręcz słynie z fenomenalnych akcji promocyjnych jak tez programów lojalnościowych. Mało kto o tym wie, ale firma w podobnym stopniu dba o swoich pracowników." Wyzwanie sportowe Biedronki" ma za zadanie zaktywizować pracowników sklepu. Tegoroczna edycja programu wygrana została przez panią Justyną Kwasik, która postanowiła się podzielić swoim sposobem na zdrowie, szczęście i sukces sportowy.

Biedronka aktywizuje

Wydawać by się mogło, że jedyne co ma do zaoferowania sieć Biedronka to niskie ceny produktów w dobrej jakości. Jak się jednak okazuje, sieć ma wiele programów i konkursów, które skierowane są nie tylko do klienteli, ale także pracowników sieci. W tym roku na przykład Jeronimo Martins wyszło do zatrudnionych w markecie ludzi z inicjatywą przejechania 100 tysięcy kilometrów na rowerze z okazji stulecia niepodległości Polski. Nie dość, że pracownicy sprostali zadaniu, to zdołali jeszcze pobić rekord. Pani Justyna, która jest tegoroczną laureatką konkursu "Wyzwanie Sportowe Biedronki" także brała udział w biciu rowerowego rekordu. Jak sama mówi, "akcja była dla niej motywacją, która pozwoliła jej osiągnąć sukces w konkursie". Dzięki treningom nie dość, że wygrała zawody, to stała się wzorem dla swoich kolegów i koleżanek. Sekret kobiety na tryumf w "Sportowym Wyzwaniu Biedronki" jest bardzo prosty i jak się okazuje, każdy może iść w jej ślady całkowicie za darmo.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Justyna Kwasik to wzór

W sieci sklepów, pani Justyna pracuje od roku. Jak sama mówi, bardzo cieszy się ze znalezienia miejsca pracy ze świetną atmosferą i licznymi konkursami, które mogą ją trochę zaktywizować. Do "Sportowego Wyzwania Biedronki" podeszła bardzo spontanicznie, ale dzięki pomocy lekarzy i dietetyków, których zapewniła im sieć, kasjerka postanowiła spróbować. Jak sama mówi, jej sposobem na utrzymanie dobrego zdrowia i kondycji są biegi. W wyzwaniu sklepu pracownica sieci przebiegła aż 1463 kilometry, dzięki czemu wygrała. Stwierdziła, że pierwsze miejsce cieszy ją, ale wygrana nie była dla niej główną motywacją. Tą było zdrowie i dobre samopoczucie. Jak sama zaznaczała, treningi plus dobrej jakości produkty spożywcze ze sklepu, w którym pracuje, spowodowały, że za rok planuje pobić swój rekord kilometrów.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Drastyczna przemiana matki Wiśniewskiego. Co się z nią stało? 
  2. Wielkie nadzieje Stocha legły w gruzach! Kibice we łzach 
  3. Oliwia Bieniuk UKRYWA to przed nami wszystkimi! W sieci pojawił się szokujący dowód 
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  Następny artykuł