Biedronka pokazała ogromne serce. Zrobiła coś, na co nie zdobył się nigdy żaden inny sklep

Biedronka pokazała ogromne serce. Zrobiła coś, na co nie zdobył się nigdy żaden inny sklep Źródło: Fot. Wikipedia.org/Mateusz Giełczyński

Biedronka zaskoczyła wszystkich swoich klientów pokazując, że sieć sklepów to nie tylko miejsce, gdzie można kupić podstawowe produkty. To również wiele ludzi o ogromnym sercu. Jeszcze nikt z konkurencji nie zdecydował się na tak poruszający krok.

Biedronka przez całe lata wypracowywała sobie nienaganną opinię w naszym kraju. Uznanie Polaków zyskała przede wszystkim niskimi cenami oraz szerokim asortymentem, który idealnie nadaje się do robienia codziennych zakupów. Dodatkowe liczne promocje, tematyczne oferty oraz okazjonalna sprzedaż wyjątkowych produktów przyciąga nowych klientów, dzięki czemu sieć osiąga gigantyczne zyski, dominując na polskim rynku. 

Zakupy to jednak nie wszystko, czym Biedronka skupia na sobie uwagę. Ważne są również wymyślne akcje marketingowe, które zapewniają rozgłos. Pluszowe zabawki były strzałem w dziesiątkę, a teraz sklep postanowił zaprezentować się wszystkim z zupełnie innej strony. Kierownictwo pokazało, jak wielkie ma serce i zrobiło coś niesamowitego. Na stronie sklepu możemy teraz bezpośrednio pomóc dzieciom w potrzebie, co jest również wsparciem dla rodzin pracowników. 

Biedronka zdecydowała się na niesamowity krok 

Sklep z charakterystycznym owadem w logo wielokrotnie brał udział w różnorodnych akcjach charytatywnych, teraz jednak najwyraźniej kierownictwo postanowiło pójść o krok dalej. Na oficjalnej stronie sklepu pojawiła się zakładka, która prezentuje nam niesamowity sposób na wykorzystanie swojego 1% podatku. 

W mediach wiele jest apeli, by przekazywać go na dobre cele, a teraz Biedronka to umożliwiła w bardzo prosty sposób. Zobaczymy tam duży napis "Niech Twój 1% przyniesie uśmiech dziecka" oraz cały szereg zdjęć dzieci, które potrzebują pomocy. Ich życie może stać się lepsze dzięki nam i wcale nie jest to trudne - jednym kliknięciem możemy poznać wszystkie pociechy, a kolejnym wyświetlić dokładną instrukcję, w której krok po kroku zobaczymy, jak przekazać 1%. Najlepsze jest jednak to, że to również pomoc pracownikom sieci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Możemy pomóc wielu dzieciom w potrzebie

Lista dzieci, którym możemy pomóc, jest naprawdę długa. Najbardziej chwytające za serce w całej historii jest jednak to, że każda z potrzebujących pociech jest dzieckiem osoby zatrudnionej w sieci Biedronka. W opisie pod rozczulającym zdjęciem dowiemy się nie tylko, jaki kod musimy wpisać, by pomóc, ale i co łączy go ze sklepem. Na taki gest pomocy swoim pracownikom do tej pory nie zdecydowała się żadna konkurencyjna firma. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Miliony Polek rzucą się do Lidla z pianą na ustach. Tak luksusowego produktu ZA GROSZE nie było nigdy w historii
  2. Elżbieta Czyżewska miała u stóp całą Polskę. Zniszczył ją alkoholizm, UMARŁA samotnie w obcym kraju
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  5. Rodowicz mieszka w 100-letniej willi, która ścina z nóg
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

Źródło: Biedronka

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News