Biedronka
youtube.com
Piotr Bernaciak - 2 Maja 2019

Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg

Biedronka postanowiła przekazać swoim klientom informacje dotyczące najnowszych promocji, które z pewnością wywołają u wielu osób zainteresowanie. Mają one trwać przez całą majówkę. Wiele osób z pewnością skorzysta z tej oferty.

Biedronka często stara się proponować swoim klientom produkty w niższych cenach, by zachęcić ich do zrobienia zakupów. Wiele wskazuje na to, że skorzysta z niej wiele osób, bo dziś setki tysięcy Polaków pojawią się w sklepach, by dokonać zakupów przed długim weekendem. Niewykluczone, że część z nich skorzysta własnie z propozycji Biedronki.

Wszystko przez bardzo interesującą ofertę, która została przygotowana na najbliższe dni. Z pewnością wielu Polaków pojawi się dziś w sklepach, bo zbliża się długi weekend, któremu towarzyszą dwa dni wolne od handlu: piątek 3 maja i niedziela 5 maja, w trakcie której obowiązywać będzie ustawowy zakaz handlu. Dziś sklepy nie są zamknięte, w związku z czym możemy spodziewać się sporego ruchu przy kasach.

Biedronka przygotowała ciekawą ofertę

Oferta majówkowa w sieci sklepów Biedronka rozpoczęła się 2 maja i potrwa sześć dni. Informacje na ten temat możemy znaleźć na oficjalnej stronie internetowej dyskontu, gdzie pojawiła się również cała gazetka z promocją obowiązującą przez najbliższe dni. Wiele wskazuje na to, że zachęci ona wiele osób do zrobienia zakupów właśnie w tym dyskoncie.

Dlaczego możemy spodziewać się dziś tłumów przy kasach? Wszystko przez to, że wczoraj zamknięte były niemal wszystkie sklepy w naszym kraju. Wyjątkami były jedynie te najmniejsze lokale, w których pracowali ich właściciele. Sytuacja będzie wyglądała identycznie jutro z uwagi na święto 3 maja, a także w najbliższą niedzielę, w trakcie której obowiązywać będzie zakaz handlu.

TVN ostrzega Polaków, może być niebezpiecznieTVN ostrzega Polaków, może być niebezpiecznie. Temperatura spadnie do -5 stopniCzytaj dalej

Biedronka przygotowała dla swoich klientów wiele ciekawych rabatów, które zainteresują przede wszystkim tych, którzy są zainteresowani spędzeniem wolnego czasu ze znajomymi na świeżym powietrzu. Przygotowano bowiem wiele promocji na mięso. W samej gazetce czytamy, że jest ono idealne na grilla, i że wystarczy je odpowiednio doprawić.

Biedronka zaprasza klientów na zakupy

Podobnych przecen doczekały się ryby, zestawy sushi i owoce morza. Tak samo jest z szaszłykami, boczkiem i karkówką, które również możemy nabyć w specjalnej promocji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

makijażNajbardziej znane gwiazdy, które bez Photoshopa wyglądają okropnie. Nawet makijaż im nie pomożeCzytaj dalej

[onmedia-video sid=THEsUm1GLDA=]

Na promocji można nabyć także produkt, który nieodłącznie kojarzy się z samym grillem, choć nie jest przeznaczony do spożycia. Chodzi o węgiel drzewny, który można nabyć o 75% taniej przy zakupie czteropaku Coca-Coli. Z pewnością wiele osób postanowi skorzystać z grillowej promocji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia aktorka URODZIŁA! Pokazała się w bikini i zszokowała wszystkich!
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Umówiła się na randkę. Przed spotkaniem chłopak wysłał jej listę zasad, po której zdębiała
  4. Pogoda długoterminowa na lato. Nie wszystkim się spodoba to, co nas czeka
  5. Antoś nie żyje, Jaś do końca życia będzie kaleką. Materiał TVN doszczętnie wami wstrząśnie
  6. Piotr Żyła bawił się na weselu! Dawid Kubacki wziął ślub, jego żona wyglądała zjawiskowo, mamy zdjęcia

Michał SzpakNie uwierzycie, jak mieszka Michał Szpak. 9 zdjęcie zwaliło nas z nógCzytaj dalej

źródło: Biedronka

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News