Biedronka właśnie ogłosiła sensacyjną ofertę na Black Friday! Klienci dostaną zawału

Biedronka właśnie ogłosiła sensacyjną ofertę na Black Friday! Klienci dostaną zawału Źródło: Fot. Wikimedia

Biedronka - podobnie jak wszystkie największe sklepy w Polsce - postanowiła dołączyć do wielkiej akcji Black Friday. Właśnie opublikowana została specjalna gazetka promocyjna, w której klienci znajdą wyjątkowe ofery, jakich jeszcze nie było. Nie będzie to również typowe, jednodniowe szaleństwo, bo sklep szykuje coś specjalnego. 

Biedronka jako największa sieć w Polsce, biorąc pod uwagę ilość sklepów w naszym kraju, nie mogła zawieść swoich wiernych klientów i zignorować wyjątkowy dzień, na który czekają absolutnie wszyscy. Black Friday narodził się w Stanach Zjednoczonych, jednak szybko zyskał popularność na całym świecie. Charakteryzuje się ogromnymi promocjami oraz wyprzedażami, które zwykle trwają jedynie przez 24 godziny. Najpopularniejszy market w Polsce właśnie wydał specjalną gazetkę promocyjną, której zawartość zszokuje i z pewnością zachwyci klientów. Biedronka postanowiła również zaszaleć i nie urządzać standardowej, 24-godzinnej promocji trwającej przez cały piątek, tak jak wygląda to w innych sklepach. Polaków czeka coś wyjątkowego.

Biedronka dołącza do Black Friday 2018

Biedronka przygotowała specjalną ofertę, od której klienci dostaną zawału. Sieć postanowiła wszystkie sprzęty RTV, AGD oraz elektronikę objąć 23% rabatem, a specjalna akcja w ramach Black Friday ma trwać dosyć oryginalnie: od 24 do 26 listopada, podczas gdy formalnie dotyczy jedynie dnia 23 listopada. W ofercie znajdziemy m.in. laptopa Kiano Slimnote za jedyne 461,23 zł, golarki męskie oraz damskie w cenie 15,39 zł czy głośniki stereofoniczne Bibes za 8,46/opakowanie zawierające 2 szt. Oprócz tego dostępne będą również powerbanki Hykker 2000 MAH 10,00/szt., opaska inteligenta Smarty Fit kosztująca 38,49 zł czy też telefony Hykker i Nokia za niewiele ponad 40 zł.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szokujące promocje Biedronki

Wymienione promocje to jednak nie wszystko. Pozostałe produkty przecenione o 23% to: - rozdrabniacz Hoffen - 36,95 zł/szt., - optyczna mysz bezprzewodowa Hykker - 8,46 zł/szt., - różnego rodzaju kable HDMI - 8,46 zł, - mini statywy uniwersalne w różnych kolorach - 8,46 zł, - słuchawki bezprzewodowe Magnet Hykker - 30,79 zł, Z pewnością wiele osób pokusi się o skorzystanie z wyjątkowych promocji, trzeba jednak się pośpieszyć, gdyż liczba produktów jest ograniczona, a zakupowe szaleństwo po Black Friday na pewno trwać będzie cały weekend. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Widzom odebrało mowę! Oburzające wyznanie gwiazdy Mam Talent wbiło ich w fotele
  2. Robert Janowski nominowany do wspaniałej nagrody! Fani są głęboko wzruszeni
  3. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
  4. Znaki zodiaku i to, jak chcą być KOCHANE
  5. Gwiazda Na wspólnej ośmieszyła się przed fanami. Internet turla się ze śmiechu
Następny artykuł