Biedronka zmieni się nie do poznania! Nowe sklepy zrobią furorę

Biedronka zmieni się nie do poznania! Nowe sklepy zrobią furorę

Biedronka jest największą siecią dyskontów w Polsce. Teraz klienci będą mogli poznać sklepy tej marki w zupełnie innym wydaniu. Bez wątpienia nowości zrobią furorę wśród Polaków.

Biedronka jest z nami już od wielu lat. Miliony Polaków robią w niej swoje codzienne zakupy, a sklepy dzięki swoim produktom i atrakcyjnym promocjom nie muszą się martwić o brak klientów w najbliższym czasie. Teraz sieć sklepów przygotowała dla konsumentów coś, czego do tej pory nie widzieli w sklepach tej marki.

Zupełnie nowa Biedronka

Sieć w ostatnich dniach przejęła budynki, które wcześniej należały do Piotra i Pawła. Korzystając z tego, kierownictwo zdecydowało wprowadzić pewne innowacje w swoich najnowszych placówkach. Chodzi mianowicie o oddzielne stoiska z mięsem, wędlinami i serami, których do tej pory nie było w sklepach tej marki. Biedronka w ten sposób otworzyła 5 zupełnie nowych punktów, które mieszczą się w Tychach, Kaliszu, Poznaniu i dwie we Wrocławiu. - Nowe placówki, o których mowa, to pięć przejętych przez sieć Biedronka lokalizacji od poprzedniego najemcy, sieci Piotr i Paweł. Sklepy zostały przez nas przygotowane do otwarcia w nowym formacie zaledwie w ciągu kilku dni. Placówki wyróżniają się spośród naszych dotychczasowych sklepów. Jako jedne z nielicznych, posiadają oddzielne stoiska z mięsem i wędlinami, serami oraz wyrobami garmażeryjnymi, które są nowością w ofercie Biedronki - podaje dyrektor operacyjny makroregionu w Jeronimo Martins Polska Paweł Stolecki. Z tej okazji dla klientów zostały przygotowane specjalne promocje, które będą dostępne tylko i wyłącznie w tych 5 lokalizacjach. Co więcej, potrwają one od 28 września do 4 października lub do wyczerpania zapasów. Patrząc na dotychczasowe okazje w tych sklepach, warto się pospieszyć, ponieważ co lepsze kąski mogą bardzo szybko zniknąć ze sklepowych półek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wiele osób może się teraz zastanawiać, co będzie z ludźmi, którzy do tej pory pracowali w sklepach Piotr i Paweł, teraz przejętych przez Biedronkę. Okazuje się, że sieć wraz z punktami przygarnęła pod swoje skrzydła większą część personelu. Dzięki temu pracownicy nie muszą się martwić o swoje posady, a klienci od razu mają do swojej dyspozycji pomoc osób, które mają doświadczenie właśnie na takich stoiskach. Trzeba przyznać, że jest to bardzo rozsądne posunięcie, a przy okazji miłe dla nowych pracowników, ponieważ często zmiana właściciela wiąże się z licznymi zmianami wśród personelu.Najlepsze newsy dnia:

  1. Wizja Jackowskiego się SPEŁNIŁA! Niewytłumaczalny sukces jasnowidza
  2. Rodzina Krystyny Sienkiewicz toczy prawdziwą wojnę. Trwa sądowa batalia o majątek zmarłej
  3. Duże banki w Polsce zwrócą klientom miliony złotych. Komu się należy?
źródło: money.pl Następny artykuł