Najnowsza promocja Biedronki zwala z nóg. Hitowa oferta tylko dla dorosłych, zostało niewiele czasu

Najnowsza promocja Biedronki zwala z nóg. Hitowa oferta tylko dla dorosłych, zostało niewiele czasu Źródło: commons.wikimedia/henryk_borawski/

Biedronka po raz kolejny pozytywnie zaskoczyła dorosłą część swoich klientów. Promocja, która właśnie wprowadziła sieć popularnych marketów zwali was z nóg. Lepiej się spieszcie.

Biedronka wprowadziła właśnie promocję, która długo może się nie powtórzyć. Lepiej zrobić zapasy teraz, niż później żałować, że się nie skorzystało, ponieważ oferta jest niezwykle kusząca. Jest to idealna okazja, dla dorosłych miłośników nieco bardziej wyszukanych trunków.  

Biedronka przygotowała specjalną ofertę dla panów 

Zdecydowanie więcej mężczyzn, niż kobiet, jest fanami whisky czy bourbonu. Miłośnicy tego typu trunków powinni jak najszybciej udać się do Biedronki, bo to właśnie tam czekają na nich zniewalające promocje. Panowie chcący zrobić swoje zapasy powinni jednak się spieszyć, ponieważ promocja trwa jedynie do 22 maja i może nie szybko się powtórzyć. Akurat w tej sieci sklepów zdecydowanie częściej możemy spotkać oferty na innego rodzaju napoje, natomiast jeśli chodzi o whiskey - jest to prawdziwa okazja.  

Co dokładnie panowie spotkają w promocyjnej ofercie? 

Miłośnicy "Whisky Maker’s Mark" mogą spokojnie udać się do Biedronki, ponieważ jeszcze przez kilka dni, będzie ono w cenie 89,99 złotych za 700 ml. Jak opisuje producent: "W recepturze żyto zastąpiono pszenicą ozimą, co sprawia, że whisky ta jest delikatniejsza w smaku i mniej cierpka." 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

"Whisky Grant’s Master Blender 43%" również zostało objęte promocją, zatem jego fani mogą czuć się ucieszeni. Za 700 ml zapłacą jedynie 44,99 złotych. Zainteresowani mogą przeczytać na etykiecie, że "Łączy w sobie miodowy smak z zapachem karmelu i mlecznej czekolady". 

Jeżeli jednak są tutaj mężczyźni, którzy od poprzednich pozycji, zdecydowanie bardziej preferują "Whiskey Old Samuel 40%", to ci także nie będą pokrzywdzeni. Swój ulubiony trunek mogą znaleźć w Biedronce za zaledwie 39,99 złotych za butelkę o pojemności aż 1,5 l. Zatem każdy pan znajdzie coś dla siebie.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Małgorzata Rozenek wrzuciła do sieci zdjęcie w samych majtkach. Nie uwierzycie, ile na tym zarabia, astronomiczne kwoty
  4. Oniemiejecie. Tak wyglądała Małgorzata Kożuchowska w dniu swojego ślubu, petarda to mało powiedziane
  5. Media zelektryzowała dziś smutna wiadomość. Doda trafiła wczoraj do szpitala
  6. TVN pilnie przekazuje ostrzeżenia wielkiego banku. Twoje pieniądze są zagrożone

Źródło: BIEDRONKA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News