Zagrożenie w Biedronce! Wielka ewakuacja w całym mieście

Zagrożenie w Biedronce! Wielka ewakuacja w całym mieście

Biedronka w Katowicach celem ataku? Okazuje się, że służby odebrały dzisiaj niepokojącą wiadomość, że w jednym z lokali znajduje się ładunek wybuchowy. Ich reakcja była natychmiastowa, a zaskoczeni klienci niemal sparaliżowani. 

Biedronka w Katowicach miała zostać celem ataku. Ktoś zawiadomił służby, że w jednym ze sklepów znajduje się niebezpieczny ładunek wybuchowy, który w każdej chwili może zabić obecnych na miejscu klientów. Służby zdecydowały, że ewakuują ludzi... ze wszystkich punktów sieci w mieście.

Biedronka w Katowicach miała być celem ataku? Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania

Około godziny 16:00 funkcjonariusze mieli otrzymać wiadomość, która donosiła o ładunku wybuchowym w jednym ze sklepów. Natychmiast ruszyli do pobliskich lokali dyskontu i postanowili, że ewakuują wszystkich klientów. Około godziny 16:51 policjanci otrzymali ostatni telefon, który zawiadamiał o niebezpieczeństwie. Działania służb były natychmiastowe, jednak przejazd policji i straży pożarnej zablokował ruch na niektórych odcinkach. W godzinach szczytu miasto było niemal sparaliżowane. Zdezorientowani klienci nie wiedzieli, co się dzieje, a kierowcy w Katowicach musieli się zmierzyć z utrudnieniami i korkami. Około godziny 20:30 potwierdzono, że czynności w lokalach zostały zakończone. Okazuje się, że funkcjonariusze musieli sprawdzić wszystkie sklepy sieci Biedronka. Zgodnie z ustaleniem lokalnych mediów, wszystkie doniesienia o ładunku wybuchowym były fałszywe.

Niebezpieczne Biedronki. Doniesienia z całej Polski

Natychmiast po ujawnieniu informacji o działaniach służb, pojawiły się w Internecie informacje o tym, że podobne zdarzenie miało miejsce w Częstochowie. Tam również służby zareagowały natychmiast po otrzymaniu niepokojącej informacji. Biedronka w mieście jednak stwarzała realne zagrożenie. W jednym ze sklepów znaleziono ładunek wybuchowy. - Rano był artykuł że nikt nie kontroluje Biedronek. Wszyscy tylko escape roomy. Może ktoś nie wytrzymał? - pojawiło się pod publikacją artykułu o przebiegu działań w Katowicach. - Być może personel jest przepracowany i ktoś celowo tak się "bawi" - pisze internautka w komentarzu. - Właśnie pojechałam zrobić zakupy i niestety wszystkie Biedronki w okolicy zamknięte - zauważa w mediach społecznościowych jedna z mieszkanek Katowic.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - W zeszłym tygodniu w Częstochowie było preludium - pisze jeden z internautów. - Rejestrowanie kart miało pomóc, więc oby go złapali - martwi się użytkowniczka Facebooka. Nie wiadomo jednak, kto stoi za informacją o ewentualnym podłożeniu ładunku wybuchowego.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kolejna tragedia po śmierci pięciu nastolatek. Nie żyje dziewczynka, miała tylko 8 lat
  2. Nie żyje 5 Polek. Dramatyczna śmierć, ogromna tragedia
  3. Tą tragedią żyła cała Polska w 2018. Straciliśmy wyjątkowego człowieka
  4. Ile waży Barbara Kurdej-Szatan? Waga gwiazdy sprawiła, że opadły nam szczęki
  5. Beata Kozidrak: partner piosenkarki to tajemnicza postać. Kim jest?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News