Biedronka oszalała. Przez fenomenalną promocję obkupisz się za bezcen

Biedronka oszalała. Przez fenomenalną promocję obkupisz się za bezcen Źródło: Wikimedia commons/Pece

Biedronka przygotowała dla swoich klientów wyjątkową promocję. Szykuje się prawdziwe zakupowe szaleństwo. Takich cen dawno nie było!

Biedronka znów przygotowała wyjątkowe promocje. To doskonała informacja dla klientów, którzy już od 1 kwietnia mogą nabyć wyjątkowe produkty w zaskakująco niskich cenach. Takich cen artykułów spożywczych dawno nie było. Nowa oferta sieci sklepów Biedronka wystartowała z promocją na warzywa, owoce i mięsa.

Klienci supermarketu mogą szykować się na większe zakupy. Już od 1 kwietnia - warto zaznaczyć, że to nie był primaaprilisowy żart - na sklepowych półkach będzie można znaleźć między innymi awokado w cenie 2 zł, schab za jedyne 4 zł czy pomidory papryczkowe za 1 zł. Niskie ceny wybranego asortymentu będą obowiązywały tylko do 3 kwietnia, więc nie warto zwlekać. 

Biedronka przygotowała wyjątkową promocję. Takich cen warzyw i owoców dawno nie było

Tylko do 3 kwietnia będzie można zrobić duże zakupy za naprawdę niewielkie pieniądze. Nowa oferta sklepu Biedronka uwzględnia przede wszystkim owoce, warzywa i mięso. Fani zdrowego odżywiania będą zachwyceni. Pomidor papryczkowy dostępny jest za jedyne 0,99 zł za 100 g. Za ogórki zapłacimy 4,99 zł za 1 kg, a młoda kapusta będzie kosztowała 3,49 za sztukę.

W sklepach sieci Biedronka pojawi się również awokado. Owoc nie był do tej pory dostępny, a od początku kwietnia na stałe zagości w ofercie popularnego supermarketu. Od 1 kwietnia można je kupić w cenie 1,99 zł za sztukę. Fani dobroczynnych właściwości tego owocu będą zachwyceni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wyjątkowa oferta mięs. Schab dostępny za niecałe 4 zł

Wyjątkowa promocja sieci Biedronka uwzględnia również różne rodzaje mięs. Wśród nich jest między innymi schab wieprzowy bez kości za 3,99 zł za 360 g. Kaczkę bez podrobów będzie można nabyć w cenie 7,99 zł za kg. 

Dla osób, które nie jedzą mięsa, dostępna będzie promocyjna oferta ryb. W sklepie będzie można znaleźć ekskluzywne gatunki, takie jak łosoś atlantycki. 100 g świeżego łososia będzie można nabyć w cenie 4,29 zł za 100 g. Natomiast filetowany halibut bez skóry kosztuje teraz tylko 5,99 zł za 100 g. Wyjątkowa promocja obowiązywać będzie do 3 kwietnia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska piosenkarka była katowana przez męża. "Wylądowałam w szpitalu". Jej kariera wisiała na włosku
  2. Córka Pawła Kukiza jest ciężko CHORA! Sytuacja jest DRAMATYCZNA!
  3. Nie do wiary, że już go z nami nie ma. Dziś 14. rocznica śmierci Jana Pawła II
  4. Magda Gessler zainspirowała się Jackowskim i Żyłą? Nie możemy uwierzyć w strój gwiazdy
  5. Doda nie chce mieć dzieci. Powód podzielił społeczeństwo
  6. Prezenterka zdradza kulisy odejścia z TVP

źródło: Super Express
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News