Niedzielna walka o klienta Lidla i Biedronki! Oszałamiające promocje zwalają z nóg

Niedzielna walka o klienta Lidla i Biedronki! Oszałamiające promocje zwalają z nóg

Biedronka czy Lidl? Klienci zastanawiają się, jaki sklep dzisiaj odwiedzić. Trwająca niedziela handlowa jest świetną okazją do uzupełnienia domowych zapasów, a właściciele supermarketów przygotowali rewelacyjne promocje. Sprawdziliśmy, gdzie najkorzystniej zrobić zakupy.

Biedronka zachęca klientów do odwiedzin w swoich dyskontach. Na terenie całej Polski sklepy otwarte są dziś do godziny 21:00. Dzięki temu wszyscy będą mogli uzupełnić zapasy na cały tydzień. Okazuje się, że dzisiejsze promocje mogą skusić niejednego.

Jakie promocje znajdziemy w Lidlu? Biedronka przebiła ofertę

Dziś w Biedronce będziemy mogli kupić produkty spożywcze przecenione o 20 procent. W ofercie znajdują się także "wielosztuki", które sprawiają, że finalnie za drugi produkt zapłacimy aż 50 procent mniej. Takie weekendowe oferty są niezwykle popularne. Nic więc dziwnego, że parkingi przed sklepami są wypełnione, a do sklepów przychodzą tłumy. Promocja w Biedronce dotyczy między innymi nabiału. Tutaj, kupimy dwie mozzarelle w cenie jednej. Tak samo sery twarogowe, czy feta. Dyskont przecenił także ceny pieczywa oraz cukru. Stale, w obniżonej niezwykle atrakcyjnej cenie są kiełbasy, mięsa i parówki. Lidl chciałby przyciągnąć swoich klientów przede wszystkim kontynuacją promocji sobotnich. "Jak sobota to tylko do Lidla" - kluczowe hasło, które zna niemal wszystkich jest aktualne również w niedzielę. W ten weekend będziemy mogli zrobić zakupy produktów przecenionych o... 50 procent. Oferta jest ważna do końca dnia! Produkty spożywcze, piwo i mięso - to znajdziemy w Lidlu w obniżonych cenach. Oprócz tego, konkurencyjnie do Biedronki, dzisiaj możemy sięgnąć po tańsze pieczywo. Wypiekane na miejscu, świeże i pyszne - świetnie posłuży do niedzielnej kolacji.

Promocje na mięso w Lidlu

Niemiecki gigant postanowił zachęcić do odwiedzin promocjami na mięso. Dziś możemy znaleźć przecenione: polędwicę, boczek wieprzowy czy karkówkę. Wymienione wyżej produkty z pewnością udoskonalą nasze śniadania. W Lidlu również funkcjonuje oferta "wielosztuki". Dzięki niej zdobędziemy produkty kosmetyczne w znacznie niższej cenie. Skąd się wzięły tak nieprawdopodobne promocje? Okazuje się, że Lidl z sukcesem promuje weekendowe rabaty, dzięki swojej akcji reklamowej. Dyskont chciałby głównie w weekend przyciągać swoich klientów, a skoro mijająca niedziela jest handlowa, właściciele przewidzieli, że Polacy chętnie pójdą do sklepów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Które niedziele są handlowe w listopadzie?

Na zakupy możemy wybrać się w dwie niedziele, 4 i 25 listopada. Ci, którym nie udało się dzisiaj zrobić zakupów czekają na promocje w nadchodzącym tygodniu. Jednak przed Świętem Zmarłych warto uzupełnić spiżarnie już teraz!  1. Najnowsza gazetka Lidla pobiła serca wszystkich kobiet! Absolutny hit
  2. Horoskop dzienny na 28.10.2018. Sprawdź co Cię czeka!
  3. Fryzury do gorsetowej sukienki? Postaw na prostotę
  4. Posłanka wpadła w furię po wejściu do Lidla! To co zobaczyła doprowadziło ją do granicy wytrzymałości
  5. Owczarek niemiecki charakter ma dość skomplikowany. Poradzisz sobie?
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu