Klienci czują się oszukani przez Biedronkę, chodzi o Słodziaki. Najpopularniejsza sieć sklepów pod ostrzałem

Klienci czują się oszukani przez Biedronkę, chodzi o Słodziaki. Najpopularniejsza sieć sklepów pod ostrzałem Źródło: Screen/youtube/miss Aga

Biedronka zalazła się pod ostrzałem. Czytelnik Pikio napisał list, w którym przedstawił swoje zastrzeżenia dotyczące kwestii wydawania słodziaków przez sklepy. Okazuje się, że nie tylko pan Damian czuje się oszukany.

Biedronka zachęca małych klientów do zakupów w swoim sklepie, wprowadzając produkty dla najmłodszych. Płynąc na fali popularności Gangu Świeżaków, wprowadziła do swojej sprzedaży Słodziaki, które podbijają serca dzieci, jednak ich rodzice mają wielki problem, by je zdobyć. 

Biedronka została zapytana o ważną kwestię 

Do sieci Biedronka zostało skierowane zapytanie o Słodziaki. Damian, autor listu, który otrzymała redakcja Pikio, pragnie się dowiedzieć, jak wygląda sprawa Słodziaków na dzień dzisiejszy. Miał dostać słodziaki, czuje się jednak oszukany. 

- Ponownie jest problem ze słodziakami z Biedronki. Pytałem w wielu sklepach gdzie powiedzieli, że będą dostawy. Dzwoniłem 2 razy na infolinię gdzie dzisiaj powiedzieli, że dostaw już nie będzie. Gdy pisałem e-maila to tylko odbijają piłeczkę bo oni nic nie wiedzą. Poprzednio dokupili słodziaków a teraz nie zamierzają - po co skoro to są zaoszczędzone tysiące czy miliony złotych - oszukiwanie klientów pełną parą - napisał Damian.

Biedronka odpowiada na zarzuty dotyczące Słodziaków

Sieć Biedronka postanowiła odpowiedzieć na wiadomości Damiana, odnośnie dostępności Słodziaków. To jednak z pewnością nie spodoba się wielu klientom.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nasza akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów, którzy nadal odbierają maskotki. W ciągu ostatnich czterech dni średnio wydajemy po 12,5 tys. sztuk dziennie. W sumie do klientów trafiło już kilka milionów Słodziaków i będzie to rekordowa akcja, bo już teraz wydaliśmy ich więcej niż w roku ubiegłym. Na podstawie naszych analiz możemy stwierdzić, że na ten moment ponad 99% klientów, którzy chcieli odebrać Słodziaka, już to zrobiło zaczęła swoją odpowiedź Justyna Rysiak, menedżer ds. relacji zewnętrznych w sieci Biedronka.

W dalszej odpowiedzi powołała się na regulamin, w którym jest wyraźnie napisane, że akcja trwa do 1.12.2019 roku lub do wyczerpania zapasów. Dodała, że w sklepach wisiały plakaty z informacją, że Słodziaki znikną z półek.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Krzysztof Jackowski miał wizję dot. Bożego Narodzenia. Polacy nie będą zadowoleni, zapowiada "nieciekawy", mroczny czas

- Obecnie maskotki są jeszcze dostępne w naszej sieci w części z 3000 sklepów, jednak ta dostępność dynamicznie się zmienia - odpowiedziała Damianowi. 

"Dynamiczna dostępność" oznacza, najwyraźniej tyle, że Damian sam musi znaleźć wymarzonego słodziaka w jednym z 3000 sklepów w całej Polsce albo musi pogodzić się z tym, że wymarzonej zabawki nie otrzyma. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście bezlitośnie ją zgwałcił
  4. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

źródło: Pikio

Następny artykuł