Biedronka obeszła zakaz handlu. Zakupy w niedzielę mogą zrobić mieszkańcy aż 21 miast w Polsce

Biedronka obeszła zakaz handlu. Zakupy w niedzielę mogą zrobić mieszkańcy aż 21 miast w Polsce Źródło: Jacek Halicki CC BY-SA 4.0 Wikipedia.org

Biedronka po raz kolejny pochwaliła się nowatorskim rozwiązaniem skierowanym do klientów. Wiele osób doceni najnowszy pomysł sieci popularnych dyskontów. Zdecydowano się na wprowadzenie zupełnie nowej opcji robienia zakupów i zaskoczeniem jest to, że dzięki temu zabiegowi będzie można zrobić zakupy nawet w niedziele niehandlowe. To prawdziwa rewolucja.

Biedronka już nieraz zaskakiwała swoich klientów wychodząc naprzeciw ich potrzebom. Zapewne i tym razem przeanalizowano rynek i stwierdzono, że spora część osób planujących wizyty w dyskoncie nie jest zadowolona z faktu, że nie mogą oni zawitać w nim w większość niedziel w roku. Biedronka postanowiła zatem wprowadzić rewolucyjny system robienia zakupów, który w sprytny sposób obchodzi zakaz handlu w niedzielę.

W kilku miastach w Polsce Biedronka wprowadza nową możliwość

Biedronka niedawno poinformowała, że w czasie letnim zdecydowała się na uruchomienie w Łebie darmowego Biedronkobusu, który za darmo dowozić będzie osoby chcące zrobić zakupy w dyskoncie. Postanowiono także przedłużyć godziny otwarcia większości sklepów, a niektóre nawet otwarte będą nawet całodobowo. To jednak nie koniec nowych rozwiązań. Biedronka obeszła zakaz handlu i przekazała informacje, że od 28 lipca będzie można zrobić zakupy nawet w niedzielę, co więcej zostaną one dostarczone pod same drzwi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Biedronka rozpoczyna współpracę z Glovo

Biedronka robi ukłon w stronę swoich klientów i proponuje im zakupy w sklepie internetowym i wybór opcji dostawy przy użyciu firmy Glovo. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze zakupy pojawią się w domu nawet w niedzielę niehandlową, a to wszystko dlatego, że Biedronka w tym przypadku korzysta z furtki zostawionej sklepom internetowym. Możliwość skorzystania z tej opcji wprowadzona została w aż 21 miastach w Polsce, są to: Białystok, Bydgoszcz, Chorzów, Gliwice, Katowice, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Lublin, Łódź, Olsztyn, Płock, Poznań, Rzeszów, Sopot, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra. W jednym przypadku dostawa nie będzie nas nic kosztować.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie wprowadzono nagłą zmianę. Rząd potwierdził, obowiązuje od jutra

2. Dramatyczne wiadomości. Nie żyje 5 księży, 2 jest w ciężkim stanie

3. Córka Jerzego Stuhra przekazała najnowsze informacje na temat zdrowia ojca. Co dzieje się z aktorem?

To rozwiązanie na pewno ucieszy wiele osób

Jak podaje Biedronka, dostawa przy użyciu kuriera Glovo średnio wynosi 45 minut. Wszyscy, którzy wydadzą więcej niż 199 złotych nie muszą doliczać do kosztów ceny dostawy, gdyż w tym przypadku jest ona darmowa. Najmniej opłacalne, w przypadku wybrania opcji dostarczenia produktów przez Glovo, jest zrobienie zakupów za kwotę mniejszą niż 50 złotych. Wtedy za przywiezienie naszych rzeczy pod drzwi zapłacimy aż 12,99 zł. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
  2. Tragiczne doniesienia obiegły media. Piorun uderzył w boisko w trakcie meczu. Nie żyją dwie, młode zawodniczki
  3. Maciej Stuhr dziękuje za uratowanie ojca. Wystosował do wszystkich apel
  4. Uderzenie było dewastujące. Porażające nagranie z polskiej miejscowości
  5. Uwielbiana sieć zamyka sklepy. Ostatnia szansa, by zrobić w nich zakupy
  6. Dopiero teraz media podały informację, nie żyje polityk. Polacy w żałobie
  7. Wielu kierowców nie przestrzega szczególnego przepisu. Przy obecnej pogodzie grozi to wysokim niebezpieczeństwem
  8. Zborowska już mieszka w domu z basenem. Butelkowa kuchnia hipnotyzuje, ale taras budzi największy zachwyt
  9. Z ostatniej chwili: nie żyje Andrzej Cisowski. Polacy doświadczyli ogromnej straty

Źródło: Fakt

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News