Ręce opadają. Klientka rzuciła się z rękoma na ekspedientkę w Biedronce, powód jest przygnębiający

Ręce opadają. Klientka rzuciła się z rękoma na ekspedientkę w Biedronce, powód jest przygnębiający Źródło: .

Biedronka to miejsce, w którym może się pojawić wiele najróżniejszych osób. Jedna z klientek z wyjątkowo przygnębiającego powodu, rzuciła się z rękoma na ekspedientkę w sklepie. Nie można uwierzyć, że takie zachowanie miało miejsce, ręce opadają.

Biedronka jest jednym z najpopularniejszych sklepów, w których Polacy robią zakupy. Okazyjne ceny oraz wiele punktów na terenie całego kraju sprawiły, że wiele osób decyduje się właśnie na kupowanie produktów spożywczych oraz przemysłowych właśnie w tym sklepie.

Biedronka miejscem nietypowego zdarzenia 

W jednym z warszawskich sklepów Biedronka doszło do nietypowego zdarzenia. Podczas zakupów jedna z klientek, zachowała się w wyjątkowy sposób. Podczas zakupów zaczęła się kłócić z ekspedientką, całą sytuację nagrała jedna z klientek, która opublikowała nagranie w sieci. 

W sklepie Biedronka pojawiła się klientka, która w sklepowym wózku, postanowiła wozić swojego psa. Kiedy obsługa sklepu zauważyła, co się dzieje, natychmiast zareagowała. Podeszła do klientki, by upomnieć ją, że nie można w sklepie przebywać ze swoim pupilem, a tym bardziej wozić go w wózku, w którym inni klienci przetrzymują jedzenie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kobiecie z pieskiem nie spodobało się to, że ktoś zwraca jej uwagę. Podczas całej tej sytuacji rozmawiała z kimś przez telefon, opisując na bieżąco, co dzieje się w sklepie Biedronka. 

- Ja nie będę wykonywała czyichś poleceń, bo ja nie jestem k**wa pieskiem pani! - powiedziała do rozmówcy. 

Awantura w sklepie Biedronka. Ochroniarz musiał interweniować 

Ekspedientka, która nie wskórała nic prośbami, postanowiła zwrócić się o pomoc do ochroniarza. Kiedy mężczyzna zwrócił uwagę klientce, kobieta ponownie nie zareagowała. Ochroniarz poprosił kobietę, by ta natychmiast opuściła sklep Biedronka. Zamiast tego klientka rzuciła się na ekspedientkę z rękoma. 

Dzisiaj grzeje: 1. Błąd w informacjach Ministerstwa Zdrowia. Właśnie podano faktyczną liczbę zgonów spowodowanych koronawirusem w Polsce

2. Dagmara Kaźmierska jest w szpitalu. „Królowa życia” ma pilny apel do fanów, pokazała zdjęcia

Nagranie z awantury w sklepie szybko zostało usunięte z sieci. Internauci w wyjątkowo negatywnych słowach wypowiadali się na temat klientki, która robiła zakupy z psem w wózku. 

fot. facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Naukowcy donoszą. Koronawirus mutował już kilkadziesiąt razy
  2. Juventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowy
  3. Powalające nagranie z małą córką Agnieszki Chylińskiej. Internauci rozłożeni na łopatki
  4. Doda wrzuciła do sieci film z intymnych chwil z mężem. Ostrzegamy, widok nie dla wszystkich
  5. Lek na koronawirusa. Lekarze zastosowali nowe leczenie, 19 z 20 zarażonych wyzdrowiało
  6. Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?

źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News