Już w poniedziałek klientów Biedronki czeka wielka niespodzianka. Znamy szczegóły

Już w poniedziałek klientów Biedronki czeka wielka niespodzianka. Znamy szczegóły Źródło: wikipedia/artur_andrzej/

Biedronka znów zaskakuje swoich klientów. Takiej akcji w znanej sieciówce nie było jeszcze nigdy, dlatego niewykluczone, że już od przyszłego poniedziałku placówki będą przepełnione.

Biedronka po raz kolejny pokazuje, że chce się stać jak najbliższa sercu wszystkich klientów, którzy codziennie zjawiają się w setkach punktów w całej Polsce. W najbliższy poniedziałek czeka na nich niespodzianka, jakiej jeszcze nie widzieli. Sieciówka znów udowodniła, że potrafi pozytywnie zaskoczyć. 

Biedronka przygotowała wielką niespodziankę

Zapewne tysiące Polaków czekało na tę informacje. Oficjalnie wiadomo, ze Gang Słodziaków powraca. Miłośnicy rozkosznych maskotek znów będą mogli zbierać naklejki, by w końcu wybrać swojego upragnionego pluszaka. 

Powrót Gangu to jednak nie koniec dobrych informacji. Biedronka przygotowała wielką petardę i już w poniedziałek, zupełnie za darmo, będzie rozdawać naklejki. Choć brzmi to niezwykle obiecująco, warto podkreślić, że nie będą to naklejki upoważniające do odbioru pluszaka. Mimo to nie należy się martwić, bowiem z uwagi na zbliżający się nowy rok szkolny, będą one świetną dekoracją na zeszyty.

- W dniu rozpoczęcia naszej akcji przygotowaliśmy dla pierwszych klientów upominek w postaci zestawu naklejek ze Słodziakami i Juniorami. (...) Mamy nadzieję, że ta mała niespodzianka sprawi naszym klientom wiele radości - powiedział dla Faktu straszy menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka, Piotr Szymanowicz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak wyglądają zasady? Znamy szczegóły 

Zasady w związku z nowym Gangiem Słodziaków niczym nie różnią się od tych, które towarzyszyły poprzednim tego typu akcjom. Warto jednak przypomnieć reguły. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż chciał uczcić pamięć zmarłej żony i posadził 6 tys. drzew. Dopiero 17 lat później jego tajemnica ujrzała światło dzienne

2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

Naklejki ze Słodziakami, będą przyznawane 26 sierpnia dla każdego klienta za darmo. Natomiast naklejki, dzięki którym będziemy mogli odebrać naszą wymarzoną maskotkę, będą przyznawane za każde wydane 40 złotych. Zbieranie punktów może być znacznie szybsze dzięki zakupom z kartą "Moja Biedronka", zakupie warzyw i owoców oraz specjalnych produktów o minimalnej wartości 10 złotych. Cała akcja będzie trwała dokładnie od 26 sierpnia do 17 listopada. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. To śmierć Piotra Staraka ją do tego skłoniła. Joanna Koroniewska wyznała bolesną prawdę o swojej mamie
  4. 2-latek strasznie płakał. Matka myślała, że to z zazdrości o braciszka, ale spojrzała na niego i zrozumiała, co się dzieje
  5. Niestety, ale to prawda. Zrozpaczona mama próbowała połączyć główkę synka z resztą jego ciała

Źródło: fakt 

Następny artykuł