Koparka wjechała w Biedronkę. Zdumiewające odkrycie dziennikarzy w Warszawie

Koparka wjechała w Biedronkę. Zdumiewające odkrycie dziennikarzy w Warszawie Źródło: Unsplash/Jonny Caspari

Biedronka w Warszawie mocno ucierpiała po spotkaniu ze sporej wielkości koparką. Ten osobliwy widok, który napotkali dziennikarze, bardzo ich zdziwił. Koparka znajdowała się w samym środku wejścia sklepu, a wokół niej było pełno szkła. Na miejscu wkrótce pojawili się miejscowi funkcjonariusze.

Biedronka na skrzyżowaniu ulic Poprzecznej II i Wydawniczej w Warszawie ma powybijane szyby. Wewnątrz sklepu natomiast znajduje się sporych gabarytów koparka. Nikt nie wie, co się stało, a do wypadku doszło najprawdopodobniej w środku nocy. Jako pierwszy dziwne zdarzenie zauważyli przejeżdżający drogą dziennikarze.

Biedronka będzie musiała przejść gruntowny remont. Szyby wejściowych drzwi zostały powybijane przez łychę koparki

Sytuacja ta jest dość dziwna, a sami dziennikarze Polsat News, którzy zauważyli zdarzenie jako pierwsi, byli z pewnością bardzo zaskoczeni. Jadąc najprawdopodobniej wzdłuż ulicy Wydawniczej (Warszawa Wawer) spostrzegli, że w Biedronkę znajdującą się na skrzyżowaniu z ulicą Poprzeczną II, wjechała koparka, której cała łycha znajdowała się w środku sklepu. Koparka zniszczyła szybę wejściową sklepu.

Jak podają reporterzy Polsat News, którzy zauważyli sytuację jako pierwsi, koparka prawdopodobnie wjechałaby dalej w głąb sklepu, gdyby nie fakt, że na drodze łychy znalazł się bankomat. Gruba, metalowa powłoka urządzenia powstrzymała koparkę i zahamowała ją. Tylne koła pojazdu budowlanego stoją uniesione do góry.

Sprawą zajmuje się już policja

Nie wiadomo, jak doszło do tego zdarzenia, a także dlaczego koparka ruszyła z parkingu. Na miejscu nie znajdowała się żadna osoba, która mogłaby być odpowiedzialna za ten wypadek. Teraz sprawę bada policja, która prawdopodobnie została na miejsce wezwana przez świadków tego niespotykanego zdarzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Polsatu chorował na nowotwór. NIKOMU nie powiedział o śmiertelnej chorobie, walczył w samotności

2. Będzie możliwe aresztowanie każdego posła na wniosek prokuratora generalnego? PiS chce wprowadzić niebezpieczne zmiany w konstytucji

Teraz strażacy będą musieli usunąć koparkę z wnętrza Biedronki, a pracownicy będą zmuszeni posprzątać sklep, ponieważ w poniedziałek Biedronka powinna zostać zgodnie z planem otwarta. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Najgorsze znaki zodiaku u kobiet. One potrafią zamienić życie w PIEKŁO
  3. Rodzina dokonała zatrważającego odkrycia w domu zmarłego lekarza. Znaleźli ponad 2 tysiące martwych płodów
  4. Klientka nie chciała umyć włosów u fryzjerki. Reakcja stylistki sprawiła, że spaliła się ze wstydu
  5. Jackowski zdradził co czuje podczas kontaktów ze zmarłymi. Wszystko za sprawą Piotra Woźniak-Staraka

Źródło: Polsat News

Następny artykuł