Biedronka przekazała ważną wiadomość dla wszystkich klientów. Niewiele osób zdawało sobie sprawę, że tak jest

Biedronka przekazała ważną wiadomość dla wszystkich klientów. Niewiele osób zdawało sobie sprawę, że tak jest Źródło: .

Biedronka przekazała ważną wiadomość dla wszystkich swoich klientów, związaną z rosnącą pandemią koronawirusa. Niewiele osób miało tego świadomość.

Biedronka przeżywa ostatnio prawdziwy szturm, wszystko przez panikę, spowodowaną dynamicznie rozwijającą się pandemią koronawirusa. Przedstawiciele popularnej sieci marketów przekazali wszystkim klientom ważną wiadomość, niewielu z nich zdawało sobie z tego sprawę.

Biedronka przekazała wiadomość klientom

Duże markety w Polsce, w tym również sklepy sieci Biedronka, notują teraz zdecydowanie wzmożony ruch klientów. Obywatele są przerażeni szybko rozwijającą się pandemią koronawirusa i zaleceniami dotyczącymi kwarantanny domowej, dlatego zaczęli gromadzić zapasy żywności i podstawowych artykułów higienicznych. Z półek sklepowych w ekspresowym tempie znikają więc paczki makaronu, ryżu, mąka czy papier toaletowy, a puste alejki wywołują jeszcze więcej strachu.

Rząd ogłosił stan zagrożenia epidemicznego, oznacza to również szereg restrykcji dla obywateli. Odwołano wszelkie imprezy kulturalne i sportowe o charakterze masowym, zamknięto szkoły, muzea i kina. Ograniczono również działalność lokali gastronomicznych, zakazano zgromadzeń powyżej 50 osób oraz zaleca się kwarantannę domową na okres dwóch tygodni i opuszczanie mieszkań tylko w razie konieczności. To spowodowało potrzebę gromadzenia zapasów u obywateli, którzy boją się, że sklepy zostaną całkowicie zamknięte lub po prostu zabraknie w nich towaru.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Biedronka zanotowała wzmożony ruch klientów

Biedronka wyszła na przeciw obawom społeczeństwa i przekazała wszystkim ważną wiadomość. Na oficjalnym koncie Facebookowym Biedronki pojawiło się nagranie z informacją, skierowaną do wszystkich klientów marketu.

- Jesteśmy świadomi, że obecnie obok służb medycznych, nasza branża odgrywa kluczową rolę. Jesteśmy zdeterminowani, aby zrobić wszystko, co możliwe, w celu zapewnienia niezakłóconego funkcjonowania naszych centrów dystrybucyjnych i sklepów z dostępnością produktów niezbędnych naszemu społeczeństwu - przekazali przedstawiciele sieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy oglądali jego dzieła. Niestety, zmarł na koronawirusa

2. Gwiazdor „M jak miłość” trafił do szpitala z podejrzeniem koronawirusa. Puściły mu nerwy, dał im ostro popalić

Choć niektórym takie, nieco pompatyczne, oświadczenie może wydawać się zabawne, jest to jednak ważna wiadomość dla wszystkich tych, którzy boją się o najbliższe kilka tygodni. Najlepiej odpuścić sobie długie zakupy i gromadzenie zapasów, a swój czas spędzony w markecie ograniczyć do minimum. Dzięki temu pozostaniemy mniej narażeni na potencjalne zarażenie groźnym wirusem. Jak przekonuje Biedronka, żywności w jej sklepach nie zabraknie i będzie stale dostępna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarka z dużego polskiego miasta ujawnia straszną prawdę. Chorych może być znacznie więcej, po prostu ich nie diagnozują
  2. Z ostatniej chwili: piłkarz reprezentacji Polski chory na koronawirusa
  3. Wideo ma już tysiące wyświetleń. Owczarek niemiecki wpadł do wody, reakcja rozkłada na łopatki
  4. Ważny apel Światowej Organizacji Zdrowia. Druzgocące dane, nie tylko seniorzy muszą uważać na koronawirusa
  5. Dotarli do tajnego raportu zagranicznego rządu. Ujawniają, ile potrwa epidemia i ilu ludzi może umrzeć
  6. Sanepid potwierdził i pilnie ostrzega Polaków. Bawili się w lokalach, mieli koronawirusa

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News