Polacy zrobią zakupy w Biedronce za darmo. Wiadomo, komu się uda

Polacy zrobią zakupy w Biedronce za darmo. Wiadomo, komu się uda Źródło: Wikimedia Commons Mateusz Giełczyński CC4.0

Sieć dyskontów Biedronka podjęła zaskakującą decyzję. Spora grupa klientów będzie mogła zrobić zakupy za darmo, ale nie wszyscy się załapią. Sklep przeznaczy aż 15 milionów złotych.

Biedronka zaskoczy część swoich klientów. Firma powołała program, dzięki któremu spora część klientów zrobi zakupy za darmo. Wiadomo już jaka grupa będzie mogła skorzystać z nowego systemu, załapie się aż 10 tysięcy osób.

Biedronka organizuje nową akcję, 10 tysięcy Polaków zrobi zakupy za darmo

Sieć Biedronka działa w Polsce już od 25 lat, z tej okazji zdecydowano się na otwarcie fundacji, która ma pomóc osobom starszym i przyczynić się do zwiększenia długości ich życia. Dzięki działaniom fundacji 10 tysięcy ubogich seniorów otrzyma karty przedpłacone w ramach programu "Na codzienne zakupy".

Seniorzy mają otrzymywać od kwietnia 2020 do stycznia 2021 środki wysokości od 100 do 150 zł, które będzie można wykorzystać za pomocą karty przedpłacowej. Oczywiście będzie można używać ich jedynie w sieci sklepów Biedronka. Taka forma pomocy ma nie odbierać seniorom samodzielności, bo to oni sami będą decydować, na jakie produkty wydarza pieniądze. Ponadto w zrobieniu zakupów może pomóc im wolontariusz Caritas.

Biedronka wspomoże seniorów znajdujących się w potrzebie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Akcja była prowadzona do tej pory przez Caritas Polska we współpracy z Biedronką. Jak wykazali badacze, którzy sprawdzali efekty programu, seniorzy dzięki dodatkowym pieniądzom zmienili nawyki żywieniowe na zdrowsze. W ich koszykach częściej lądowały produkty takie jak owoce, warzywa, mięso, czy nabiał. Ponadto zostawało im więcej pieniędzy na leki.

Dzisiaj grzeje: 1. Druzgocące słowa Jackowskiego dla wszystkich Polaków. Zobaczył tragedię, która ma nastać lada dzień
2. Dziecko zmarło we własnym łóżku. Przyczyna śmierci 2-letniej dziewczynki przestrogą dla wszystkich rodziców

- 25-lecie Biedronki jest dla nas dobrą okazją, by podziękować polskiemu społeczeństwu za zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni i by wzmocnić nasze zobowiązania społeczne [...], mamy możliwość przyczyniać się do znajdowania rozwiązań, które odpowiadają na wyzwania lokalnej społeczności i niosą realną pomoc potrzebującym. To dzięki Polsce Biedronka mogła się tak rozwinąć, a my czujemy związaną z tym odpowiedzialność - mówił na konferencji prezes Jeronimo Martins.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieoczywisty objaw niedoboru witminy D. Łatwo go przeoczyć
  2. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach
  3. Wspaniałe wiadomości o córce Ewy Błaszczyk. Mamie składamy najszczersze gratulacje
  4. Atmosfera rozgrzała się do czerwoności. Wojewódzki i Sylwia Bomba poszli na całość
  5. Zdecydowała się na adopcję dziewczynki, którą wszyscy gardzili. Pierwsze słowa 5-latki do młodej mamy wyciskają łzy
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Źródło: Money

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News