Do Biedronki pilnie przyjechała karetka i straż pożarna. Są poszkodowani, groźna awaria

Do Biedronki pilnie przyjechała karetka i straż pożarna. Są poszkodowani, groźna awaria Źródło: flickr

Biedronka w jednym z polskich miast stała się miejscem, gdzie doszło do groźnego zdarzenia. Natychmiast wezwano karetkę i straż pożarną, ale nie obyło się bez poszkodowanych.

Biedronka to sklep, gdzie każdego dnia pojawiają się miliony Polaków, by zrobić zakupy. Dyskont jest już na tyle znany i lubiany, że wiele konsumentów nie wyobraża sobie kupować w innym miejscu. Klienci jednego z łódzkich hipermarketów przeżyli jednak chwilę grozy, gdy doszło do groźnego zdarzenia.

Wyjątkowo groźna awaria w sklepie Biedronka

Sklep w którym doszło do awarii znajduje się w łódzkiej dzielnicy Olechów u zbiegu ulic Hetmańskiej i Zakładowej. Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce wczoraj w godzinach popołudniowych. 

Jak poinformowały media, w sklepie Biedronka doszło do rozszczelnienia się instalacji grzewczej. Kiedy pracownicy zauważyli, że dzieje się coś niespodziewanego, natychmiast zadzwonili po służby bezpieczeństwa. Na miejscu w szybkim tempie pojawiła się policja i karetka pogotowia. Dzięki ich szybkiej interwencji obyło się bez ofiar.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie obyło się bez ofiar

Wydobywający się gaz doprowadził do podtrucia się dwóch osób, które wymagały szybkiej pomocy lekarskiej. Na szczęście karetka zjawiła się w porę, by nie doszło do większej tragedii. Ich stan zdrowia jest stabilny, a ich życiu nic nie zagraża. 

Pracująca na miejscu ekipa z pogotowia gazowego doprowadziła do zabezpieczenia wycieku, a Biedronka musiała zostać zamknięta do odwołania. Straty, które w tam czasie poniósł sklep były mniej istotne, niż tragedia do której mogłoby dojść, gdyby nie został zamknięty.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Na szczęście dla hipermarketu, podczas zakupów w ich sieci nie doszło do tragedii. W porę wykryty wyciek gazu mógł zostać szybko zabezpieczony, tak by nikt nie ucierpiał. W związku z awarią klienci przez jakiś czas będą zmuszeni robić zakupy w innym miejscu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Wsiadł do pociągu i zobaczył w przedziale 26 dziewczyn. Natychmiast zadzwonił na policję, zdążył na czas
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News