Właściciel Biedronki otwiera sklep internetowy. Znamy szczegóły

Właściciel Biedronki otwiera sklep internetowy. Znamy szczegóły Źródło: youtube.com/fakt24

Właściciel marketu Biedronka zdecydował się na krok, na który czekało tysiące Polaków. Jeronimo Martins uruchomi sprzedaż internetową swoich produktów, co może być wielkim ułatwieniem dla wszystkich klientów portugalskiego przedsiębiorcy.

Właściciel sieci sklepów Biedronka - Jeronimo Martins, nie próżnuje w poszukiwaniu nowych dróg pozyskania klientów. Po licznych promocjach, które są stałym punktem działalności sieci dyskontów, sieć zaoferuje stworzenie sprzedaży internetowej jednej z należących do siebie marek. Taka decyzja może być kluczowym zagraniem w walce z nieustanną konkurencją, jak też doprowadzić do zwiększenia obrotów spółki, która bardzo dobrze radzi sobie na polskim rynku.

Właściciel sklepu Biedronka zapowiada sprzedaż internetową

Okazuje się, że Jeronimo Martins nie chce, aby Biedronka miała sprzedaż swoich artykułów przez internet, a wielka zmiana ma dotyczyć innego wiodącego sklepu w ich portfolio. Portugalczycy projekt sprzedaży internetowej zamierzają wprowadzić w sieci drogerii Hebe, która jest bardzo udanym interesem portugalskich przedsiębiorców.

Wprowadzenie sprzedaży internetowej ma być ciosem z rywalizującym ze sklepem niemieckim przedsiębiorcą Rossmanem, który nie jest czynny w niedziele. Sami przedsiębiorcy z kraju naszych zachodnich sąsiadów strasznie narzekali na ograniczenie handlu w siódmy dzień tygodnia, mówiąc o tym, że ich sklep traci wielkie pieniądze. W momencie, w którym Hebe wprowadzi sprzedaż internetową, której nie da się ograniczyć w niedzielę, straty niemieckiej firmy na polskim rynku mogą być jeszcze większe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Biedronka zastosuje podobne rozwiązanie?

Mimo że sprzedaż online cieszy się coraz większą popularnością, a Carrefour i Tesco od dawna stosują to rozwiązanie, to nic nie wskazuje na to, aby Biedronka także wyrażała swoje zainteresowanie. Powodem takiej stateczności jest fakt, że firma nie chce inwestować dodatkowych środków, widząc, jak wielkie kwoty przynosi obecny styl prowadzenia interesu.

Jak na razie klienci sieci Biedronka będą więc musieli pogodzić się z dalszym chodzeniem do sklepu, chociaż niewykluczone, że jeśli przedsiębiorcy zobaczą, że rozwiązanie sprawdza się w sklepach sieci Hebe, to zaimplementują je także w sieci dyskontów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz w BIKINI! Była Miss Polonia ma dziś 48 lat i pokazała, jak wygląda prawdziwe kobiece ciało, a nie manekina z reklamy
  2. NIE ŻYJE wybitna Polka, wszyscy zawdzięczamy jej wiele. Tragiczne doniesienia o śmierci legendy
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News