Biedronka
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Klaudia Bochenek - 7 Maja 2020

Pilny komunikat Biedronki dla wszystkich klientów. Od 10 maja zakupy w każdą niedzielę

Biedronka po raz kolejny wyciąga rękę do swoich klientów, starając się sprostać ich oczekiwaniom. Na pewno każdy ucieszy się z faktu, że dyskont oferuje możliwość zrobienia zakupów w każdą niedzielę, nawet niehandlową. Pojawiło się oświadczenie sieci sklepów.

Biedronka postanowiła umożliwić zrobienie zakupów w każdą niedzielę, także niehandlową. Klienci już zacierają ręce, nie będą musieli przejmować się obowiązującymi przepisami w ograniczeniach handlu.

Biedronka oferuje zakupy w niedziele niehandlowe

Niedziela niehandlowa już nikomu nie popsuje planów. Biedronka postanowiła wyjść z inicjatywą i proponuje zrobienie zakupów w każdą niedzielę bez żadnych wyjątków. Nie trzeba będzie szukać Żabki czy innego sklepu całodobowego, gdzie właściciele mogą stanąć za ladą także w święta. Opcja z robieniem zakupów w każdą niedzielę wchodzi w życie od 10 maja.

Kobieta się tego nie spodziewała.Emerytka wypłacała pieniądze. Kiedy zobaczyła, co wyszło z bankomatu, od razu złapała się za serceCzytaj dalej

- Od 10 maja Biedronka zacieśnia współpracę z Glovo, dzięki czemu zamawianie i dostawa produktów najlepszej jakości w codziennie niskich cenach do domów klientów będą możliwe także w niedziele - można przeczytać w oficjalnym komunikacie Biedronki. W związku z wejściem na jeszcze wyższy poziom współpracy, zakupy będą dostarczane w niedziele niehandlowe. Wystarczy telefon, aplikacja i w krótkim czasie bez ruszania się z domu można cieszyć się skompletowaną listą zakupów.

Opcja dostępna dla mieszkańców 16 miast

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŻonaUjawnili największy sekret żony Szumowskiego. Chcieli przemilczeć całą sytuacjęCzytaj dalej

Na razie współpraca Biedronki i Glovo jest dostępna dla chętnych mieszkańców Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Płocka, Rzeszowa, Bydgoszczy, Torunia, Olsztyna i Lublina. Dla niektórych lista miast może wydawać się nieco okrojona - należy pamiętać, że zakupy w niedziele niehandlowe są dopiero wdrażane i jeśli pomysł się sprawdzi, sieć sklepów może pomyśleć nad rozszerzeniem oferty. Na tę chwilę najwięcej zamówień realizowanych jest odpowiednio na terenie Warszawy, Wrocławia oraz Krakowa.

Dzisiaj grzeje:

1. Polsat ujawnił szczegóły. Przed chwilą zapadła kluczowa decyzja dot. wyborów
2. Ministerstwo Edukacji zmienia terminy rekrutacji do szkół. Uczniów czekają poważne zmiany, nie będą zachwyceni

- Ta forma zakupów staje się coraz bardziej popularna, dlatego też intensyfikujemy współpracę z Glovo. Chcemy być dostępni dla naszych klientów w różnych formach każdego dnia, aby mogli dokonywać komfortowych zakupów także bez wychodzenia z domu - tłumaczy dyrektor operacyjny w sieci Biedronka, Paweł Włodarczyk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 11-latka z domu zastępczego jest w ciąży. Zaskakujące, kto okazał się być ojcem
  2. Robert Lewandowski zrobił Annie cudowną niespodziankę po porodzie. O takim mężu marzy każda kobieta (FOTO)
  3. Nie ma mowy o żartach. Producent piwa rozdaje butelki złotego trunku za darmo
  4. Najsłynniejszy lekarz w Polsce przekazał kapitalną wiadomość. Wykluczył zakażenie dużej grupy osób
  5. Wiadomość, na którą czekali wszyscy Polacy. Minister zdrowia podał konkretną datę, zacznie się już za kilka dni
  6. Niebywały wysyp grzybów w maju. Uważaj, żeby nie natknąć się na "palce diabła"

Mąż wysłał żonie bukietMąż wysłał żonie bukiet. Przeczytała dołączony bilecik i zamarła, zaszła okropna pomyłkaCzytaj dalej

Źródło: Radio ZET

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News