Biedronka afera wybuchła
East News ARKADIUSZ ZIOLEK
Mateusz Sidorek - 6 Maja 2020

Afera w sieci Biedronka. Trwa dochodzenie, sytuacja jest poważna

W popularnej sieci sklepów Biedronka podjęto decyzję o rozpoczęciu dochodzenia - informuje portal Warszawa w Pigułce. Wszystko z powodu afery, która miała wybuchnąć zaraz po długim weekendzie majowym. Nierozważnie wprowadzona promocja mogła narazić sieć na wielomilionowe straty. Pracownicy sklepów mogą ponieść surowe kary.

Jak donosi portal Warszawa w Pigułce, zarząd popularnej sieci sklepów Biedronka rozpoczął wewnętrzne dochodzenie w sprawie wielkiej promocji, która odbyła się w ostatni weekend poprzedniego miesiąca. Okazało się, że postępowanie pracowników, niektórych placówek mogło narazić firmę na wielomilionowe straty. Nie wyklucza się wyciągania konsekwencji w przypadku poszczególnych osób.

KacperekSiostra Rafała B., ojca Kacperka przerywa milczenie. Ujawniła kluczowy fakt w jego sprawieCzytaj dalej

W zeszłym miesiącu sieć Biedronka ogłosiła promocję, która przyciągnęła do sklepów setki tysięcy klientów. "Biała noc" odbyła się w ostatni weekend kwietnia i umożliwiała konsumentom dokonanie zakupów w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy, kto kupował co najmniej 20 produktów, trzy z nich mógł otrzymać za darmo. Niestety z powodu błędów pracowników poszczególnych placówek, firma mogła ponieść ogromne straty.

Sieć Biedronka rozpoczęła już wewnętrzne dochodzenie

Na portalu Warszawa w Pigułce możemy przeczytać, że sieć Biedronka mogła ponieść ogromne straty w wyniku błędów popełnionych przez pracowników niektórych placówek. Osoby zatrudnione w poszczególnych marketach zamiast odliczać rabaty od najtańszych towarów, miały obniżać ceny tych najdroższych. Dzięki takiemu postępowaniu konsumenci mogli nabyć wiele produktów o wysokiej wartości za bezcen.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kuchenne rewolucjeWygląd Gessler zmienił się drastycznie podczas izolacji. W sieci pojawiły się zdjęciaCzytaj dalej

Zarząd sieci Biedronka miał też dowiedzieć się, że część pracowników sama skorzystała z wielkiej promocji. Informacje te jednak nie zostały oficjalnie potwierdzone. Przez błędy poszczególnych osób klienci mogli wejść w posiadanie telewizorów, mebli oraz innych sprzętów, wydając przy tym znikome kwoty peniędzy.

Dzisiaj grzeje:

1. Kluczowe znalezisko w bagażniku taty Kacperka. Żona Rutkowskiego przekazała nieoczekiwane wiadomości

2. Nie żyje aktor uwielbianego serialu. Zmarł w tajemniczych okolicznościach, w dzień swoich urodzin

Chociaż sieć Biedronka mogłaby spróbować poprosić konsumentów o zwrot nabytych towarów i zaoferować w zamian bony, niewątpliwie wiązałoby to się z pogorszeniem wizerunku firmy. Według portalu Warszawa w Pigułce, jeśli po wewnętrznym dochodzeniu zarząd udowodni, że z pomyłek skorzystali także pracownicy sieci, mogą oni zostać dyscyplinarnie zwolnieni z pracy. Poszczególne osoby zatrudnione mają być już weryfikowane podczas sprawdzania nagrań monitoringu. O wielkiej promocji pisaliśmy niedawno w innym artykule.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niepokojące słowa eksperta. "Jesteśmy dopiero przed epiedemią"
  2. Adam Małysz ujawnił tajemnicę skrywaną przez lata. Otrzymał propozycję, która zwaliła go z nóg
  3. Stan klęski żywiołowej w Polsce wprowadzony zostanie niebawem? Czołowy polityk PiS podzielił się z mediami tajemniczym komentarzem
  4. Wielu Polaków nie wytrzymało. Chodzi o zachowanie Agaty Dudy
  5. Rząd rozdaje po 5 tysięcy złotych. Jest jednak haczyk, konsekwencje mogą być ogromne
  6. Co się stanie z organizmem jeśli z rana przez 21 dni zaczniesz pić kefir z nasionami lnu? Nie do pomyślenia

Krzysztof JackowskiJackowski pomaga w poszukiwaniu Kacperka. Kobieta zdradziła całą prawdę o działalności, jaką podejmujeCzytaj dalej

źródło: Warszawa w Pigułce

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News