Potwierdzono zakażenia w Biedronce. Sieć sklepów natychmiastowo wydała komunikat

Potwierdzono zakażenia w Biedronce. Sieć sklepów natychmiastowo wydała komunikat Źródło: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Biedronka była zmuszona wydać natychmiastowy komunikat. Cała sytuacja jest związana z niepokojącym odkryciem - potwierdzono zakażenia w jednym ze sklepów. Klienci powinni mieć się na baczności, też mogą być zarażeni?

Sieć sklepów Biedronka wydała komunikat połączony z wyjaśnieniem całej zagmatwanej sytuacji. Chodzi o zarażonego pracownika. Czy koronawirusem mogło zainfekować się więcej osób?

Kilkanaście osób nie będzie pracować

Jak oświadcza sieć sklepów Biedronka, "bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas zawsze najważniejsze, dlatego natychmiast reagujemy i będziemy reagować zawsze wtedy, kiedy nasze działania mogą je dodatkowo zwiększyć". W związku z taką polityką firmy, po informacji, że jeden z pracowników jest zarażony koronawirusem, od obowiązków odsunięto kolejne kilkanaście osób.

Koronawirusa odkryto u pracownika, który jest zatrudniony w Biedronce przy ulicy Kościuszki w Krakowie. Zważając na bezpieczeństwo pozostałych osób, a także licznych klientów, od obowiązków musiało zostać odsuniętych 14 osób. Na tę chwilę nie wiadomo o kolejnych pozytywnych wynikach u pracowników placówki.

Biedronka zapewniła o dezynfekcji sklepu, jest ponownie czynny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Sklep został natychmiast poddany dezynfekcji przez wyspecjalizowaną firmę i od poniedziałku 3 sierpnia od godz. 7 jest ponownie dostępny dla klientów, a jego załogę stanowią inni pracownicy sieci. Pragniemy podkreślić, że wszystkie wewnętrzne procedury stosowane przez naszą sieć są zgodne z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, a w ich realizacji ściśle współpracujemy z lokalnymi organami inspekcji sanitarnej - można przeczytać w oświadczeniu sieci sklepów.

Dzisiaj grzeje: 1. Tysiące Polaków w żałobie, śmierć nadeszła nagle. Dotarła do nas ogromnie bolesna wiadomość o śmierci zasłużonego Polaka
2. Rząd podjął pilną decyzję. Pojawił się nowy zakaz

Nie wiadomo, co z klientami, którzy w ostatnim czasie odwiedzali daną placówkę. Nikt nie wie, jak bliski kontakt mogli mieć z zarażonym pracownikiem. Nie podano do wiadomości, czy powinni na wszelki wypadek ograniczyć kontakty z innymi ludźmi. Wiele osób dziwi się, że sklep na nowo jest otwarty, jak gdyby nigdy nic.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy do końca wierzyli, niestety nie żyje. Polskę obiegła najgorsza wiadomość
  2. Rząd podjął nagłą decyzję, wprowadzono zakaz. Zbyt duże niebezpieczeństwo
  3. Nagła zmiana w ostatniej chwili. Rząd wprowadził nowe zasady, obejmą wszystkich obywateli kraju
  4. Działania podjęte w trybie pilnym. Ministerstwo Zdrowia przekazało nagły komunikat
  5. Zmarł bohater filmów Krzysztofa Kononowicza. Zmagał się z nałogiem

Źródło: Kraków w pigułce

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News